Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Kacaba: díky za rozsáhlé info. No je pravda, že jsem nejedl zrovna zdravě jak jsem tam šel :-D Ale myslím, že to docela sedí. Ještě jsem zapomněl říct, že jsem byl potom dvakrát na plazmě, ale nemyslím si, že toho moc zničila, možná něco ve střevech jo, protože jsem pak trošku konečně přibral, předtím jsem vážil cca 65kg při cca 188cm a teď vážím cca 70kg.
Takže myslíš, že začít tím víkendem, to znamená za víkend spořádat 12 tablet praziquantelu? A pak v týdnu iver+hetrazan ? No ještě bych se rád "zbavil" i toho niclosamidu, když už ho mám, tak nevím co bude lepší, jestli před tím nebo až potom.
No hlavně z těch uší to chce, ven tam to i cítím občas jak se to tam jakoby hýbe nebo dělá v uších tlak, myslím, že něco se mi nastěhovalo i do mozku, protože poslední dobou mám takové zvláštní točení hlavy.


honza_ku
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: stř 29 srp 2012 10:49
Bydliště: Brno
Dal: 24 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od honza_ku »

Doporučuji, projdi si: http://curezone.com/forums/fm.asp?i=1602094#i
Niclosamidem bys měl začínat.


Cizákům zmar! ;-)
Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Niclosamid zabírá jen ve střevě,ne? Ale zase by se měla pustit tasemnice celá. Zkušenosti s tímto lékem bohužel nemám...
Někdo doporučuje začít Prazi+Albe (nebo Niclosamid) a pak Iver+Hetra, někdo zase obráceně.
Klidně můžeš začít u Prazi 3 - 3 - 3 jestli se nebojíš ;) Jsem taky jak tyčka, mám 55 kg a zvládla jsem 2,5 - 2 - 2 ...
Jestli se ti motá hlava bez Prazi, tak po něm to bude asi pěkný kolotoč :mrgreen:

Do uší si můžeš kapat MMS nebo naředěnou pastu pro koně, ale Ivermectin nejde pořádně rozředit.

Zkus se podívat ještě na stránky, co zde uvádí honza_ku

Co se týká plazmy, začni s vlasovci,pak asi echinococa, svalovce a pak zbytek. Nechoď na plazmu ani nezapperuj, jestli jsi ještě nezačal brát tablety.


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Igi píše:Kacaba:
Takže myslíš, že začít tím víkendem, to znamená za víkend spořádat 12 tablet praziquantelu? A pak v týdnu iver+hetrazan ? No ještě bych se rád "zbavil" i toho niclosamidu,
Zacni prvni s niclosamidem, az pak to dalsi. Pokud nekde neco jeste zustane pak to tim prazikem a dalsim dorazis. Mam to z vlastni zkusenosti. Brala jsem niclosamid, ale bylo ho malo a neco zustalo. Mam to od me lekarky, ke ktere chodim. Namerila me i pote nejakou potvoru, ale jenom zbytky. To jsem byla predtim na plazme atd. Takze tak.

Niclosamid, ale zabral dobre, ukaze se to, ale az behem par dnu. Ma se brat celych 7 dni a ja ho mela jen na 3 takze to bylo malo, ale neco opravdu zlikvidoval. Co je vyborne, ze nechutna zle, vlastne nijak neprijemne. Chutnal me, jenom ho proste jako bonbon vycumlas.


honza_ku
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: stř 29 srp 2012 10:49
Bydliště: Brno
Dal: 24 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od honza_ku »

Ještě to ber z jiné strany - čím víc toho sebereš před Prazi, tím menší reakci mít budeš. Pokud nasadíš Prazi hned, tak bude účinkovat jak na to, co máš ve střevech, tak na to co máš všude i v hlavě. A největší chybu, co si myslím, že bys měl udělat je po první dávce Prazi, když ti bude hodně blbě, tak to kvůli reakcím přerušit.

Jinak potvrzuji to, co říká lena - niclosamid (yomesan) se má brát, pokud máš tasemnici dětskou, 7 dní. To přímo píšou v příbalovém letáku. Vzhledem k tomu, že platí, že pokud tasemnici nezrušíš hlavičku, tak doroste, tak zrovna to něm bych nešetřil, protože jinak znova doroste. Proto doporučuje jet curezone 7 dní vždy.


Cizákům zmar! ;-)
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Cauvec :)

Niclosamid urcite berte v kuse, bez prerušení a hlavní věc, poslední den po poslední dávce si dejte glauberovu sůl, aby se telo vycistilo.
Mrtvá tasemnice je hodne toxická, takze ji musite dostat z tela / strev/ ven.
Nemusíte se bát, nevyjde žádný had, bude natrávená, roztrhaná na kusy a průjmem se dostanou ven všechny části.
Gl. sůl sice není nic moc, ale myslím si že jiné projímadlo by neudelalo stejnou sluzbu, všechno musí ven..
Pár stránek dál jsem psala popis, jak to vsechno /teda u me/ probíhalo.
Držím pěsti :)

mejte se , Alfka.
PS: jo a je lepsí po celou dobu na niclosamidu nejíst maso a mléčné výrobky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Kacaba píše:Araziel 728: Tuším, že zrovna Palo se zbavil malárie artemisinem. Až tu bude, určitě povypráví... ;)
Já to flákám, jsem špatnej případ pro vzor ;)

Mám ale pocit, že jsem druh Ovale vyhnal homeopatiky Natrum Muriaticum CH30 s tím, že jsem si dal potom horkou koupel... Následovala herxka, bylo to celkem dost cítit v místech, jak je slinivka...

Pelyněk roční něco dělá, hezky oblbuje ;) Výsledky jsou všelijaké, každý povídá o jiných zkušenostech... Někdo chválí, někdo povídá, že to moc nepomohlo... Nejsem schopen s jistotou tvrdit, že mě to od plasmodií pomohlo... Už dlouho mi nebyl naměřený druh Ovale, druh Malariae mám občas naměřený... Ale mám stále filárie, takže se ani nevidím...

Chinin bude zabírat zřejmě spíš na tropické plasmodia falciparum...

Někomu stačí Jonášovky speciálky na malárii, které kdo ví, jestli bude možné nadále sehnat, ale v kombinaci s MMS+HCl... Znám případy, u kterých pak už plasmodia nebyla naměřená, ale s plasmodiemi je potíž, jeden den nejsou naměřené a další tři dny ano. Takže garantovat, že plasmodia v organizmu již nejsou lze jedině po několika měřeních, ideálně několik dní po sobě...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Zdarec děcka :jump:

jak už víte, dívám se u sebe na celou záležitost s parazitama i z hlediska psychiky, protože kdybychom seděli naproti sobě u jednoho stolu a viry a bakterie by byly okem viditelné, vůbec by jsme se neviděli jak moc jich je kolem nás.
I přes to, že máme imunitní systém a i přes to, že každý v jiném fungujícím stavu přitahujeme určitým způsobem nemoci či parazity podle toho jaké zakořeněné myšlenky a postoje máme v hlavě a co v sobě prožíváme.
Myslím si, že když si vezmu chemii na parazity je to správné, protože tím dostanu opět svoje tělo pod kontrolu a opratě svého života držím v ruce já, ale v tom okamžiku je také na mně, abych změnila svoje myšlenky a parazity tak už nikdy neměla.
Jinak si myslím, že by to byl jen začarovaný kruh.

Hledala jsem proto duchovní příčinu těchto potíží a našla jsem..

TASEMNICE

Příčina - Silné přesvědčení, že jsem pouhou obětí druhých. Pocit, že jsem nečistý. Bezmoc nad postoji ostatních.

Nový mentální návyk -Afirmace :Mé okolí je odrazem dobrých pocitů, které ze sebe mám. Mám se rád a schvaluji všechno, čím jsem.

hledala jsem dál, třeba něco všeobecného, ne jen tasemnice a našla jsem tyto zajímavé články:
http://www.methanoia.cz/emocni-telo/ - první článek
http://www.methanoia.cz/emocni-telo-2/ - druhý článek

není tam sice uvedeno, který konkrétní strach či myšlenka zakořenila v cloveku, když má např. vlasovce, ale jde o pohled celkový - proč vlastně.... a už je na vás jestli tuto moznost přijmete a podíváte se sami do sebe tak jako já.

Držím pěsti, mějte se Alfka. :)


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

alfka, velke dik, niecim podobnym sa aj ja zaoberam, ze ako to, ze niekto s tym nema problemy... a ja tiez ked som psychicky ok, tak mi nic dokopy nie je :) trosku mimo temy, ja som teraz zacala skusat pranicke dychanie, ma sa to 15minut aspon dvakrat denne (idealne rano a vecer), lahnut si na rovnu podlozku (postel) a dychat zhlboka nosom, ze nadych (pomaly pocitat do 8mi), 4 sekundy zadrzat, a pomaly vydychat nosom (tiez do 8mi). po tych prvych pokusoch pocitujem motanie hlavy (je to aj tak pisane, ze lebo telo je nezvyknute na taketo poriadne dychanie). no a spravne dychanie je podla jogy absolutny zaklad zdravia, vyrovnanej psychiky, atd.
vdaka :) potom som si to uvedomila, s tou 8)
:idea: osmička se závorkou je právě ten smajlík, co Tě tak překvapil - opravil jsem Ti to - poo.
Naposledy upravil(a) Niky dne ned 02 pro 2012 22:44, celkem upraveno 1 x.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

ma tam byt ze pocitat do osem neviem preco je tam ten smajlik
a este alfka, u mna je to 100% pravda, s tou pasomnicou, citila som sa v istom obdobi svojho zivota necista, priam som sa nenavidela, obcas az sebadestruktivne sklony... a bolo mi 5 druhov pasomnic nameranych :D


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Ahoj Niky :)

s usmevem na rtech jim zakur pod kotlem :) Myslela jsem na tebe jakpak jsi asi dopadla na mereni, no vidim, že ses nepletla, kdyz jsi na ne měla podezření.
Alespon víš, proti čemu stojíš a že budeš brzo zdravá.
Moc ti držím pěsti.
S tím dýcháním..., ano podle mě dýchání je základ, život jím začíná i končí.
Zkus to nepatrně upgradovat, říkáš že 2x denně takto dýcháš, ono v momentě kdy se dokážet takto dechem uklidnit, tvoje tělo se automaticky dostane na práh hladiny Alfa, přidej k tomu pár perfektně promyšlených pozitivních vět v přítomném čase. Ale dej si na nich opravdu při sestavování záležet.

Měj se, ahoj Alfka :)


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Kacaba píše: Co se týká plazmy, začni s vlasovci,pak asi echinococa, svalovce a pak zbytek. Nechoď na plazmu ani nezapperuj, jestli jsi ještě nezačal brát tablety.
No a tady jsme u pudla věci. Tady mnohdy dochází k omylům při dohadech, co vlastně nakonec pomohlo. Pak někteří tvrdí plasma, jiný zapper, další MMS a jiný zase něco jiného. Chápu, že tohle není podstatné a důležité je zbavit se zdravotního problému, ale tím chci pouze naznačit, jak málo stačí k tomu, udělat pak chybné závěry.
Teď ale příklad z praxe. Dokonce již i velká nadšenkyně z Brna plasmového přístroje o nemalém výkonu RPZ14 v tichosti přiznává, že umí likvidovat viry, ale s velkými parazity je to bída. Což není samozřejmě nic nového, i když tento přístroj je dle vyjádření výrobce prostě dokonalost sama. Ale teď ona praktická zkušenost. Muž věk 42 let, měl vždy silné reakce na antihelmitika (prazík, albendazol), jak měl značné parazitní zátěže a nezvládal je brát více než jeden den. Vždy musel jejich užívání přerušit, přestože před užíváním antihelmitik docházel na velkou plasmu do jednoho centra. To by nakonec potvrzovalo i co se šeptá mezi detox. poradci. Nicméně pak došlo k něčemu, co mě samotného překvapilo a přiznám se, že tady jsem byl silně na pochybách, co se odstranění tak velké parazitálních zátěží týče a viděl jsem to pouze na pokračování užívání antihelmitik. Tento muž používal celý měsíc, opakuji celý měsíc, každý večer specifickou sestavu na viry a velké parazity na jiném plasma přístroji za čtvrtinovou cenu a s daleko menším výkonem. Dle něj docházelo první týden ke slabším reakcím, jako je motání hlavy, zvýšené únavě, ale na druhý den vždy vše ok. Neužíval dle jeho sdělení nic jiného. Po tomto měsící pravidelného plasmování pak opět přistoupil k silné dávce antiparizitik, konkrétně prazík 2-0-2 a vůbec nic se již nedělo. Předtím to zkoušel opakovaně a vždy vyvstal stejný problém.
Kdo je totiž už čistý, tomu ani taková dávka žádné vedlejší reakce nezpůsobuje, nebo by neměla způsobovat, v tom se asi shodneme všichni. Tuto dávku bral 3 dny a naprosto v pohodě mohl chodit bez problému do práce, protože nic nepociťoval. Pak nasadil Albendazol ve stejném dávkování 2-0-2 a opět se za celou dobu braní (3 dny) dle jeho slov už nic nedělo. Je to poněkud zajímavý výkon na něco, o čem jiný výrobce v časopise Regena tvrdí, že plasma v částce přes 100 000kč je naprosto dokonalá a jiné výrobky jsou podvodem. Úsměvné je na tom také to, že majoritním vlastníkem tohoto časopisu je právě výrobce oné velké plasmy :) Takových zkušeností je vícero, ale nemá smysl je zde uvádět, neboť nejsem nestranná osoba.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Úsměvné je na tom také to, že majoritním vlastníkem tohoto časopisu...
Je to Praha, tam fungují jiný pravidla... Když investuješ ranec, musíš mít zákonitě to nejlepší a tím pádem i zisk...
Třeba taky filtrujou chloritan od látek, které tam vlastně ani nejsou... A proto jsou nejlepší a můžou nasadit trohu jinou cenu...
A to že dávají ten chloritan do PET flajdulí, to nikomu nevadí a pak se diví, že mají po pár měsících poleptaný skříňky...
No a o tom nevhodným kapátku a ředění nemluvě...
Ale co, platí poplatky Humblovi za knihu jako jediní, tak bude pro ně pan Humble povídat, co si řeknou...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Bohužel máš Palo pravdu, to za jakou cenu prodávají MMS je také více než nechutné a jejich počiny jsou mnohdy doslova na hranici zákona a slušnosti. Proto je dobře, že existuje toto nezávislé a moderované fórum, kde se lze dozvědět velmi zajímavé věci. Je to také jediné fórum, kde se dají sehnat velmi objektivní informace, bez potřeby něco zkreslovat. Ono to ale není jenom o poplatcích za knihu Humblovi, ale především o reklamě. Tihle všeználci s ručením omezeným vždycky peláší za někým známým, aby je náhodou někdo nepředběhl, a posvětil jejich výrobek nebo domluvili vzájemnou spolupráci. Svou konkurenci zase pro změnu poplivat, jak to jde a použít k tomu všemožné fígle. Upřímně řečeno, člověk který chodí vzpřímeně tohle dělat nebude. Ale tihle týpci vědí dobře, že pokud pod tím bude nějaké zvučné jméno je to reklama, kterou nikdo nebude mít a samozřejmě tyhle svazky nefungují za dobré slovo. Za tu dobu, co se v alternativě pohybuji o tom vím své a mnohé mé ideály vzali taky za své. Dle mojich zkušeností je alternativa v CZ již na stejné úrovni, jako u klasické medicíny. Nezáleží totiž, jak je prostředek dobrý a tím účinný, důležité je, jakou dostane prodejce provizi za zprostředkování prodeje, kterou samozřejmě musí někdo zaplatit a nezaplatí to nikdo jiný než koncový uživatel. Proto si myslím, že bychom se měli vrhnout na tu Slávkovou metodu AHT http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3246 a pořádně ji otestovat. Sám se k tomu chystám a do 14 dní to podstoupím, protože dcera studuje veterinu a s jehlami to už umí, tak pak budu referovat. Škoda, že Slávkovi se tady v tom píchání (jehly) :) nezadařilo. Ale ještě, že ho tady máme a překládá nám to i bez nároku na honorář :) Takže koukněte i do vlákna o AHT, myslím, že by to mohlo stát za to, protože by to mohlo pomoci především v tom, aby se problémy po vyléčení již nevraceli, čili posílilo to IS, což je mnohdy právě ten problém.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

Craft píše:Proto si myslím, že bychom se měli vrhnout na tu Slávkovou metodu AHT http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3246 a pořádně ji
vyskusaj, a podaj sem potom hlasenie, velmi ma to zaujima. rozmyslam to potom tiez skusit, i ked musim dakoho na to zohnat, mam sice zdravotnicke minimum, ale nemam gule si sama brat a pichat krv, priznavam. mne velmi na IS pomahali betaglukany, mala som naspeedovanu imunitu vtedy, ale neviem, ci to ma zmysel brat dlhodobo, aby nezlenivel, predsa len, vlastna krv je nieco ine ako cudzie latky


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“