Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

Lex píše: Ani nie psychika ale strava, ked uz ich mame...psychika je len dosledok ich toxinov...
nie nechapeme sa :) suhlasim ze ich toxiny atakuju psychiku a teda, treba sa ich cim skor a co najdoslednejsie zbavit. ale aby sa potom nevracali a vlastne ani vobec neprisli do tela (resp. nerozvinula sa nakaza) tak treba silny IS a na neho ma o. i. psychika obrovsky vplyv. nie vsetky zle psychicke stavy su vyvolane parazitmi, tie povodne psychicke napatia su nezvladnute emocie atd. proste, duchovna stranka veci je nezanedbatelna cast buducej prevencie (aspon u mna to na 100% sedi). zober si napr. kolko ludi fatalne ochorie po nejakej zivotnej rane
napr. mali sme rodinnu znamu, ktora si par rokov tak vycitala smrt svojho dietata, az ochorela na lupus a zomrela. dalej niekolko takych rakovinarov a tak by sa dalo pokracovat...


Lex
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pon 10 led 2011 19:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 26 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lex »

No psychicka zataz je roznoroda a urcite veci sa deju ci chceme alebo nie ale a potom je to o tom, ze nezvladnuta psychika prekysluje telo, znizije tvorbu hcl ..., co dava parazitom urcitu moznost ak ten stav trva dlhsie. Popri tom stale rovnaka strava a kolobeh je uzavrety. Preto ked toto clovek vie, je dobre rozculovat sa a trapit sa co najmenej, ak sa da, resp. nebrat nic smrtelne vazne a zbytocne stresovat. Vsetko je len v nasej hlave. Inych neovplyvnime, ale svoje konanie hej. Preco su ludia, ktori znasaju stresy vpohode a ini nie ? Povedal by som, ze ked je niekto "cisty" resp. cistejsi od parazitov, stresy zvladne ovela lepsie ako zaparazitovany jedinec. Ide tam o psychicku regeneraciu, kym clovek "stravi" urcity negativny stav mysle. Bud sa s tym stotozni alebo to aspon akceptuje. Trvaly odpor bez odozvy cloveka nici a zdravy jedinec neriesi moc dlho co sa stalo pred x rokmi ale skor co bude a tak... :) A na negativne veci je aj tak najlepsi lekar cas...ci chceme alebo nie :)


We`re not in Wonderland anymore, Alice
CZHonza
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 25 led 2009 21:55
Bydliště: Praha
Dal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od CZHonza »

Má tu někdo osobní zkušenost?
http://www.numa.sk/produkt/prazikvantel-10g


Lex
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pon 10 led 2011 19:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 26 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lex »

CZHonza: presne ten som mal, len 50g vrecko .) Ani to neskusaj chutnat, moc moc horke, rovno do 00 toboliek a ked ju poradne natlacis , ale fakt ze poriadne tak jedna ma tak do 600mg.


We`re not in Wonderland anymore, Alice
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

CZHonza píše:Má tu někdo osobní zkušenost?
http://www.numa.sk/produkt/prazikvantel-10g
To je drahý, 10.000 mg vyjde na 875 Kč, to je víc jak dvakrát dráž, než když to seženeš v tabletách...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Lex
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pon 10 led 2011 19:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 26 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lex »

jj tablety sa oplatia viac, skoda ze som tablety objavil az potom


We`re not in Wonderland anymore, Alice
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

Při braní PRAZ. a ABEN. jsem měl mírné motání hlavy ale to hlavní přišlo cirka po týdnu neuro reakce jako blázen brnění celého těla, hlavy, obrovská žízen no prostě jsem si myslel že je to moje poslední chvíle. Jinak jsem to bral začal jsem cestal plus hnus a reakce nic moc a pak jsem sehna PRAZI. 600mg a ABEN. 200mg Dávkování PRAZI. 3-2 tři dny a ABEN. 2-2 take tři dny a pak po týdnu znova a pak po dalším týdnu začalo to točo. Máte někdo podobné zkušenosti a radu. Tato zkušenost je dva měsíce stará.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

ahoj, ja to mam podobne. tiez cca po tyzdny praziqovej kury, totalne tocenie hlavy a brnenie tela. napada mi ze je to bud preto, ze si telo ustaluje novu rovnovahu (obnovuju sa nejake neuro drahy, ci hormonalne stavy, ktovie) alebo je to reakcia na vzniknute metabolity (z liekov, ci priamo skapatych potvor), ktore sa postupne dostavaju z tela, takze vela vela pit. ale teda neviem, mozno daco uplne ine to znamena. a za kolko ti to preslo?


normal1
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30 říj 2012 12:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od normal1 »

Zdravím,
Tak po 9x Hextrazanech a 1x paste ivermectinu, změny, během užívání asi zlepšení, po psychický stránce, po nějakém čase opět zhoršení k normálu, který je špatný...
Nějaké další kůry na paraziti? Poradíte?


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

Niky píše:ahoj, ja to mam podobne. tiez cca po tyzdny praziqovej kury, totalne tocenie hlavy a brnenie tela. napada
Ahoj Niky mě to úplně nezmizelo. Trochu se mi lépe dýchá, energie taky přibila ale neuro problémy zůstali. Tak 14 dní katastrofa musel jsem pořád chodit jak jsem se zastavil a nic jsem nedělal tak šílené brnění jako když náběh na mrtvici až po 14 dnech to trochu polevilo ale stejně jsem si připadal jak když se mám zbláznit a ještě dodatek pálila nebo spíš zhořkla špička jazyka a taky jsem zhubl asi 10kg. Tak napiš taky tvoje problémy a jak se s nima vyrovnáváš. :|


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

normal1 píše: Nějaké další kůry na paraziti? Poradíte?
Hmm neviem ako si začínal kúru,ale zdá sa mi že si niekde pochybil.Mne sa osvedčila táto následnosť krokov:

1.prvý krok užívanie MMS 1-návodov tu máš dosť na fóre a výsledky po očiste si takisto môžeš pozrieť
2.druhý krok,podľa návodu Pala,išiel som najprv na hrebíčkovú kúru,potom som objednal tablety praziq.a užíval som to podľa návodu a ver mi zaberalo to-všetko je tu na fóre popísané
3.teraz momentálne užívam HCL každé ráno do vody alebo džúsu a znova Ti poviem zaberá to-pravidelne po užití cítim mravčenie v pečeni aj skoro celý deň,niečo sa tam deje.................


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:| Erli to já dělal přesně naopak po PRAZI. ABEN. příšerný reakce po týdnu pak jsem se z nejhoršího dostával a pak jsem nasadil MMS to mě strašně pomohlo ale po dvouch měsících braní mně to taky položilo angína jak prase.


normal1
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30 říj 2012 12:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od normal1 »

early123 píše:Hmm neviem ako si začínal kúru,ale zdá sa mi že si niekde pochybil.Mne sa osvedčila táto následnosť krokov:
Můžeš mě nasměrovat na tu hřebíčkovou kůru a co vůbec funguje na tasemnice?


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Nazdar,všetko maš tu na tomto vlákne,pekne od prvej strany,je tu spústa zaujimavých vecí.Skús od prvej strany a prelúskaj si to,hlavne veci od Pala.Je tam návod aj na Trojčátko,veľmi účinný a lacný postup,akurát som nepoužíval tobolky ale rozmixoval som klinečky s palinou a užíval v malých kavových lyžičkách/sú aj úplne také mrňavé a zarovnával som ju/ + zapíjal Lugolovým roztokom nakvapkaním vo vode podľa receptu.

Prvý krát úžívania iba klinčekov som to dával však do toboliek podľa návodu Pala.Podľa doporučení prvá ide klinčeková kúra a až potom prazik podľa váhy človeka.

Zdar


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

vokoun, ono to moze byt aj takymto niecim, popisem u seba. totiz, ked sa berie praziq a ostatne, tak zvacsa je vtedy aj celkom prisna dieta (u mna to tak bolo). no a kedze nakladam pasomniciam, tak ich nebudem podporovat "ich" oblubenymi vecami, cize ziadne maso, mliecne vyrobky, pecivo kvoli lepku, cize viac menej som bola na ryzi, zemiakoch a ovozele. no a tak si myslim, ze tieto neuro veci velmi pravdepodobne su z nedostatku vitaminov skupiny B. cize ja si teraz davam poriadny Bkomplex a aj magnezium, kazde raz denne a velmi mi to pomohlo, tocenie hlavy uz len obcas, aj tie brnenia a palenia (to je pri chybani Becok velmi casty priznak). vlastne si treba uvedomit, ze brat lieky je jedna vec, zbavi sa clovek potvor, ale potom si telo potrebuje nastavit zas rovnovahu, i metabolicku, podoplnat vitaminy a mineraly, kedze telo ked odpratavalo bordel, tak sa aj tieto veci spotrebuvali vo zvysenej miere. skratka, necakat ze vsetko bude ihned super, bude, ale postupne, ako sa telo lieci, ved aj antibiotika ked sa beru, tak ake je potom telo oslabene, treba doplnat probiotika, opat Becka atd... proste bol to zasah do tela, odpratavacie organy dostali zabrat, musia sa vklude regenerovat, takze treba tomu dat cas, ale hovorim, minimalne tie Becka by som si na tvojom mieste doplnila a pridala i magnezium. ja som najma pri entizole mala otrasne stavy, velmi ma palila koza a podobne, tam som hned nasadila Bkomplex a pomohlo to, mohla som ho potom dobrat. a po Ivermectine som mala hnusne pocity v krku, ktore zmizli az po 4 tyzdnoch, cize obcas to trva dlhsie kym sa telo da do poriadku. proste, ked ma clovek dlhodoby bordel v tele, tak nemoze cakat ze hned po liekoch bude ok, treba trpezlivost, v tele vsetko so vsetkym suvisi. a ja som napr. pri tejto zatial poslednej kure schudla 2 kila a ako sa teraz tyzden regenerujem, tak som ich pribrala zasa spat :) chce to klud

early, opatrne, nie som si ista, ci je to dobry sposob, ak pravidelne po uziti napriklad HCl pocitujes "pecen". opatrnost je na mieste, mas len jednu pecen, tak si ju treba sanovat. ja napr. pri pravidelnom piti Chanca piedry (kvoli precisteniu obliciek a zlcnika) som zacala velmi neprijemne pocity v peceni mat. docitala som sa, ze sa pouziva i na odcervovanie a mne boli namerane i motolice, takze ich to asi drazdilo ale nelikvidovalo. takze som brala zacielene medicinku proti motoliciam a pohyby a bolesti v peceni ustali. po poistnom brati o tyzden a o dva (stale nejediac veci, ktore im umoznuju pripadne mnozenie - cesnak, cibula, paradajky, horcica) si mozno poviem ze to je uz ok, a potom neskor opat vyskusam tu Chancu.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“