Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

To se nedovíme dokud to někdo nevyzkouší a nedá vědět.

S laskavým pozdravem Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Guzma »

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/5559 ... odeji.html

Jen podle mě byl parazit ještě naživu, když vyvolal takové problémy.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Ahoj, chci se jen zmínit o mých zkušenostech s výrobkem Trigelm.
Ze začátku kúry pocity jako když na vás leze chřipka - bolesti kloubů, únava, malátnost, motání hlavy...dál průjem, ale festovní. V průběhu se to trochu zklidnilo, ale vyskákaly mi ohromný vředy na zádech přesně 2 na ledvinách a 2 pod nimu uprostřed zad, 1 ložisko hnisu se udělalo taky na pravém uchu přesně uprostřed boltce. Ke konci kúry opět motání hlavy, malátnost a jeden den únava jako při chřipce a opět sračka :shock:

No, čeho jsem si všimla je, že mi docela splaskl obličej nebo jak to říct, je prostě užší (ale nezhubla jsem na váze).

To je vše. Výtvory na záchodě jsem příliš nezkoumala :)

Mějte se a zdravím.

Crayon


Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Guzma »

Trigelm jsem chtěl taky vyzkoušet, dá se kůra zvládnout jen podle přiloženého návodu? Kombinovala si to ještě s něčím?


bublinka.c
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 03 črc 2012 16:41
Dal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od bublinka.c »

Dá se Trigelm koupit i v Česku a nevíte alespoň přibližnou cenu?


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Trigelm jsem viděla v prodejnách zdravé výživy apod. Cenu přesně nevím, myslím kolem 180 Kč za balení, ale na doporučenou dávku bude potřeba víc balení.


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Crayon »

Trigelm jsem vůbec s ničím nekombinovala. Užívala jsem ho, protože jsem se vrátila ze Srí Lanky, tak pro jistotu.

Koupila jsem ho přes internet na Alterna Medica (nevím, jestli mohu dávat odkaz). Ale stojí docela hodně, kolem 900,- Kč.

Sama za sebe mohu říct, že podporuje trávení a asi fakt čistí žlučovody. Jestli je účinný na parazity, to neposoudím. Upřímně věřím, že ano :-D Za pár měsíců chci zkusit ještě ten Transit.


Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Járina »

Járina píše: (31.5.2013)Moc děkuji Palovi za správné nasměrování :eclap: :good: .............
Koupila jsem si tinkturu Ořešáku amerického .............Začátkem dubna jsem ho začala užívat. Zabral až po první lahvičce.
Téda.....moc jsem tomu nevěřila, ale výsledek se dostavil a k mému údivu to zabralo! Poprvé po 31 letech!!!!! jsem byla bez jakýchkoliv antihistaminik ................ Reagovala jsem před tím poměrně silně na kvetoucí břízu a letos poprvé nic.
..............
Tak jsem to letos s tím ořešákem odflákla. Zjistila jsem, že záleží na frekvenci dávkování. Brala jsem ho letos jen večer, protože ráno musím sednout za volant a teď kejchám a smrkám, alergie zase naplno :bhead: . V pondělí mi příjdou další tři lahvičky ořešáku a holt to budu brát i ráno, nechci Zodac a jiný srágory cpát do těla!!!!!!! Bez těch alergií je prostě člověk fakt svobodnej.
Uvažovala jsem nad větším dryákem, např. Ivermectin, ale nemám k tomu zatím odvahu.
Tak jsem jen na to chtěla upozornit, frekvence dávek je prostě dost důležitý faktor.


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše: ... Tak jsem to letos s tím ořešákem odflákla.
Nazdar Járino. Číhni se, co dovede bór. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2409

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Járina píše: Tak jsem to letos s tím ořešákem odflákla. Zjistila jsem, že záleží na frekvenci dávkování. Brala jsem ho letos jen večer, protože ráno musím sednout za volant a teď kejchám a smrkám, alergie zase naplno :bhead: . .
Ahoj Járino, s alergií mám pasivní zkušenost a to u manžela.Co vím, tak alergie může být podvědomě spojena s negativními emocemi v době kdy něco kvete.Dám příklad z terapeutické praxe(ne mojí).Malé dítě je s maminkou na procházce a ona se mu schová za kvetoucí břízu.Dítě dostane panický strach že ji ztratilo nebo že ho tam nechala a tělo si zapamatuje na podvědomé úrovni svou emocionální alergii a strach.Pak pokaždé ,když kvete bříza si podvědomí vzpomene a vznikne alergická reakce ...spouštěč.
Každý to má jinak.Někdo je alergický třeba na nějakou osobu....
Pokud člověk nezpracuje to co to spouští, může to být myšlenkový vzorec, emoce , tak alergie trvá.
Ted ze života.Manžel nikdy žádnou alergii neměl , objevila se až v jeho ai 40 letech.Dlouho si ji udržoval u doktorů.....bylo to sice utlumené ale nic nezmizelo.Pak jsme objevili pracoviště Ambico v Rožnově , na alergie dostal vodu s informavcí o zdraví-frekvencí. Asi rok byl naprosto bez alergie , ale pak se to začalo opět vracet.Letos se na alergii zaměřila poradkyně přes parazity a po přeměření mu našla nějaká ložiska ( ne parazity ) na mozku.Spíš bych řekla informační ložiska, která vždy reagovala na podnět a přišla alergická reakce . Dostal kapky Joalis s tímto zaměřením a po asi 4 týdnech měl vše v normě . Zatím je bez alergických reakcí hlavně na domácí prach, tam to bývalo silné.Uvidím ,co bude dál, de fakto jsme spouštěč v emocionální rovině neobjevili,kakže nevím jak dlouho bude naprosto bez alergie .Ale alergie jako každá nemoc se projeví nejprve v jemnohmotných tělech.....a až po čase se projeví ve fyzickém těle .Platí úměra Jak nahoře tak dole:-)
To je můj postřeh z praxe.Lenka :D :good:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Járina »

Moc Vám děkuju za rady :) . Zkusím nejen Borax (Slávku díky) - ale to si nejdřív důkladně prostuduju a taky jsem dostala tip na Alopatii.
LenkoX, jj, taky jsem uvažovala nad psychickým podtextem nemoci, ale mám alergii i na kočky, ovoce, mandle atd..mám toho hodně. Ale v momentě, kdy jsem tu dnes psala v tom smyslu, že svoboda = život bez alergií, mě trklo, že psychický blok bude právě v tomto tématu, mám to tak i v běžném životě a na svobodu si nenechám sáhnout - grrrr :evil_vm: . No a i ti paraziti s tím souvisí, nejenže symbolizují onu nesvobodu, ale jak se mi vloni potvrdilo, na fyzické úrovni to funguje, Hm, teď to ještě hodit do té jemnohmotné úrovně a mohlo by se zadařit, což bude tvrdej oříšek. Každopádně se ozvu, jaké budou výsledky, ať pozitivní, či negativní. Uf uf.


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Járina píše:.. a taky jsem dostala tip na Alopatii.
Doufám, že je to jenom překlep a myslela jsi Autopatii.
Alopatie je léčení pomocí léků, tedy to co provozuje oficiální medicína, a dle našich zkušeností ti nijak dobře nefunguje - místo vyléčení nemoci nám léky většinou jenom mají ulehčit snášení potíží, které nám nemoc způsobuje. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Járina »

Jé, jsem patlal, jj, určité jsem myslela Autopatii, byla už pozdní hodina a nevím proč mi skočila do hlavy alopatie :D , vím že to má úplně jiný význam, mám zahleněnej mozek... :D


Hledám a ke svému údivu i nacházím
unana
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30 pro 2013 20:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od unana »

ahojte,
bola som na meraní a začínam s liečbou...chcela by som sa s vami poradiť..zatiaľ beriem joalis-ky, mms, včera som začala brať metrolex-10 dní ráno aj večer polku tablety-zatiaľ v pohode..potom 4 dni pauza a potom praziquantel-večer o 18.00- 4 tablety a hneď o 20.00 zasa-4 tablety...nie je to veľa 8 tabliet v jeden večer? troška mám z toho strach, neviem, čo môžem očakávať..moja váha je 58 kg a liečim sa na sklerózu multiplex...je to síce iba v ten jeden večer, potom po týždni už iba 2 tablety na deň, ale aj tak .....aký je váš názor na tú prvú dávku?


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bardioc »

Járina píše:Uvažovala jsem nad větším dryákem, např. Ivermectin, ale nemám k tomu zatím odvahu.
Járino a vůbec Vy všichni, kdo se bojí rozhodnutí, které by ovlivnilo Váš život, každý člověk se bojí, kdo se nebojí, tak není normální. Ale jsou situace, kdy by měl jít strach tak trochu k ledu. Naše zdraví je naše největší bohatství, naše tělo je náš jediný výrobní prostředek (jiné nedostaneme) a podle toho se k našemu tělu máme chovat. Současná medicína našeho strachu zneužívá, rady typu – když nebudete dělat to, co vám radíme (přikazujeme), tak tu bohužel (že si toho boha vůbec berou do huby) dlouho nebudete, si v mnoha případech můžou strčit do :ptrain: . Je to jenom na NÁS a NAŠÍ intuici, kterou velmi často přehlížíme, jak se k sobě máme chovat. Je to naše tělo, naše problémy, naše intuitivně tušené potřeby, čemu potřebujeme naslouchat. Této intuici naštěstí pomáhají střípky informací od různých, také hledajících lidí, které jsou rozesety po internetu, například zde, na tomto i na jiných kvalitních fórech. Strach může někdy pomoci, ale v případě rozhodování o vlastním osudu je většinou špatným rádcem.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“