Důkazy byly provedeny. Podobná Ph půdy nebyla dosažena v žádné oblasti postižené kyselými dešti v důsledku emisí neodsířených komínů hnědouhelných elektráren.A(&F) píše:... takto zdevastované vídávám pouze jírovce ...Vlčice píše:Stačí se v létě podívat na jejich listy a černými, hnědými a rezavými fleky. Lípy, duby, javory i ovocné stromy trpí a pomalu umírají.
...Vlčice píše:Za umírání stromů je zodpovědný ještě jeden faktor. Všudepřítomná, hustá a neproniknutelná pavučina elektrosmogu narušující mínusový pól nebi.
" Voda, která tepnami stromů proudí ze země vzhůru k listům, které ji odpařují se působením elektrosmogu trhá při svém putování v lýčí na vodík a na kyslík. Kyslík proudí k listům, které pak zasychají a vodík je doveden plusovým nábojem země zpět ke kořenům stromu. Nestabilní volný vodík se v zemi slučuje s vhodnými prvky a vytváří kolem kořenů kyseliny, které strom postupně zabíjejí." (zdroj kniha Stromy - Fred Hageneder)![]()
![]()
... no jestliže je dotyčný autor schopen dokázat tato svá odvážná tvrzení, nechť se neprodleně dostaví do Stockholmu ... určitě tam pro něj mají připravenu nějakou (hodnotnou) cenu ...
![]()
![]()
...
...... Anri ...
A jestli chceš zase tvrdit, že víš něco, co jsi v životě neviděl, koukni se na stromy za slunečného dne s teplotou nad 20 stupňů a uvidíš jejich listy povadlé a zplihlé. Zmátoří se až v noci, kdy vydechují namísto kyslíku CO2.
Zajímá mě názor někoho, kdo má chuť se aspektem elektromagnetického smogu zabývat a problematice rozumí.