Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Ta kúra pátera Ferdy je skutečně účinná, ovšem malý háček je u ní v tom, že se nedá použít současně s léky na úpravu krvetvorby, s chemoterapií a s kouřením. Právě asi to kouření bude problém.
Jinak za velice důležitý považuji psychický stav - je potřeba zapomenout na to, jak vážná choroba to je a že na ni už leckdo i umřel - to prostě byli jenom padavkové, co se tomu poddali. Je potřeba se od nich svým postojem odlišit a zcela vážně si plánovat svoji budoucnost hned potom, co se uzdravím. Ve fyzické rovině dokáže tělo věci, které by nás ani ve snu nenapadly - a to tělo řídíme hlavně svými myšlenkami a tím, čemu věříme.
Jak říká Norbekov - jsme zvyklí uvěřit až tomu, co vidíme. Ale ve skutečnosti je potřeba napřed věřit - a teprve potom uvidíme výsledek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
tano
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08 bře 2015 11:38

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od tano »

Zdravím vás. Som tu nový a už dlhšie čítam vaše príspevky o prospešnosti mms. Dostal som sa až na 25 stranu, zkušenosti uživ. I. Kým by som to celé prelúskal, tak by to trvalo večnosť. Začal som aj ja užívať mms, nakoľko mám problém s mykózou pod nechtami a lupienkovú plieseň za ušami, alebo ako sa tomu vraví. Podľa názorov diskutujúcich, som postrehol, že by sa mohlo jednať o Candidu. Mám 45r. a 115kg. V mladšom veku som športoval a samozrejme prišlo trochu aj na anabol. steroidy. Chcel by som vás poprosiť, akú drastickú dávku by som mal nasadiť na túto zákernú vec? A či musím každú dávku aktivovať zvlášť? Či sa to nedá namiešať viac naraz a potom v priebehu dňa postupne užívať? Za rady vám ďakujem.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Tano, žádnou drastickou dávku nepotřebuješ, stačí max. 3 kapky každou hodinu 8-10 x denně.
Je to běh na dlouhou trať, protože MMS si samo určuje, na kterém problému začne nejdřív pracovat, je to ten, který je v těle nejdůležitější. A to se nemusí shodovat s tím, co za nejdůležitější považuješ ty. :-)
Takže trpělivost je velice důležitá.
Nejnovější výzkumy dokazují, že čerstvě aktivované MMS je účinnější než dávka namíchaná na celý den. Ale ani ta není neúčinná, jen méně účinná. :-)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

tano píše:... mám problém s mykózou pod nechtami a lupienkovú plieseň za ušami, ...
Zkus se podívat i na borax, třeba přes Hledat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
tano
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08 bře 2015 11:38

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od tano »

Ďakujem moc, za Vaše odpovede. Prubnem to. Sisa: A ako dlho, podľa Teba by som to mal do seba ládovať? Viem, že kým sa nedostaví výsledok, ale či náhodou neni na to nejaký vzorec? :lol: :epray:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Tano, každý je jiný, žádný vzorec neexistuje, někdo vidí výsledky po 3 týdnech, někdo až za půl roku. Nauč se poslouchat svoje tělo a určitě poznáš, kdy přestat.


tano
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08 bře 2015 11:38

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od tano »

Dík moc. A posledná otázočka: Ak kúpim želatínové tobolky, tak podľa predchádzajúcich príspevkoch, asi nebude problém si do nich nadávkovať na celý deň? Tak je? Dík. Ja viem, že sa tu pýtam ako keby som mal VÚML, ale nechcem nič pokaziť. :lol:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Do tobolek nemůžeš dávat nic tekutého "na pak", protože ten obsah je za chvíli rozpustí - vhodné jsou na sypký materiál, který je nějak nechutný a tobolkou ho potřebuješ propašovat přes jazyk do žaludku.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
tano
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08 bře 2015 11:38

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od tano »

Jasné, je to logické. Moja vina, sorry. :bhead:


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od linduska1927 »

Ahojte, mám otázku : Užívam MMS večer 3x3 kvapky, ráno mám AD, neskôr Joalis kvapky a Nadeje, Chloroquine som doužívala a teraz beriem Artemisinin, mám MMS užívať počas dňa alebo mi stačí večer?Má to účinok?Cez deň som v práci, takže mi lepšie vyhovuje to užívať až večer.Ďakujem


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Jestli bereš Artemisinin, tak MMS by mělo mít odstup od léků tak 4 hodiny. Takže jestli ho bereš ráno a večer, tak MMS v poledne. Jinak MMS účinek léků snižuje.


sjuzin
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 15 úno 2015 17:55
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sjuzin »

Zdravím a mám dotaz. Měla jsem zánět v uchu a chtěla jsem na něj použít mms. Ale povedla se mi taková věc, že jsem ho málo naředila a asi jsem si tak trochu poleptala zvukovod... (vim, byla to chyba a mám víc číst než konat, je mi to jasný..) (Další ráno jsem šla k doktorovi, ten mi to ucho ošetřil)
Jenom mě zajímá, je to hodně velkej průšvih? :/ nevíte za jak dlouho by se mohla ta kůže v uchu nějak obnovit...? Nijak mě to nepálí už, ale cítím prostě, že je to poleptaný, občas to trochu zabolí.. (a ucho mám zalehlý)


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

sjuzin píše:.... je to hodně velkej průšvih? :/ nevíte za jak dlouho by se mohla ta kůže v uchu nějak obnovit...?...
Průšvih to moc není, skoro celé ucho ti zůstalo. Počítej tak 3-4 dny. Nepíšeš, jaký zánět to byl, jestli vnitřního ucha, tak budeš potřebovat k MMS také DMSO. Dej pozor na čištění zvukovodů tampónky, můžeš si zatlačit obsah zvukovou i s se sloupanou kůží dál do ucha a vytvořit si tam ucpávku - možná ji tam už máš. Slyšíš trochu, nebo vůbec? Vem si 20ml stříkačku (nebo větší), nasaď na ni cca 4 cm ohebou hadičku, kterou můžeš zastrčit do zvukovodu a silným proudem vyplavit několikrát za den to, co tam nepatří a blokuje ti zvukovod. Do teplé proplachovací vody můžeš přidat desinfekci: CDS, MMS, borovou vodu (3 až 5%], dubovky od dědka kořenáře apod.
Za pár dní můžeš koncentraci MMS opět začít zvyšovat. Držím palce.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Kov píše:Slávek-Ona se ta momentální situace vyhrotila po zveřejnění příběhu ženy, která odmítla chemo, spolehla se na MMS a detoxikaci a zemřela. Nepilý to popisoval tokto:
Na začátku prosince 2014 se obrátila na naši skupinu Verča s vážnou nemocí. Diagnostikována lékaři vážná rakovina plic. Po přeměření na biorezonančním...
Toto mě zajímá, tyto informace hledám. Těch zázračných příběhů už mám načtených dosta je to v podstatě jedno a to samé pořád dokola. Já se na MMS spoléhal a nemoci házel za hlavu. Ovšem i u sebe jsem si párkrát všiml něčeho co zkrátka ani mms nemohlo vyřešit. Myslím tím to, že pokud je člověk desítky let, zanášen, tak tělo má tendenci se s těmi nánosy nějak vypořádávat a jakoby když nezvládá se jich zbavit tak s němi žít.. Všiml jsem si toho že prostě člověk může být v takovém stavu a tak moc zanesen, že mms uvolní kus této zátěže a ta se kriticky zvýší.. Potom také si myslím že to je o člověku spíše než o nemoci nebo léku.. tedy vzpomínám i u sebe, že spolu s MMS jsem radikálně změnil celý živ styl, hodnoty , postoj k životu a pohled na svět. Doteď se nemohu rozhodnout zdali pokřivená psychika vedla k těm nemocem, nebo nemoci křivily psychiku. Každopádně je dobré znát u MMS i tyto případy. Je to smutné.. štve mě to, jakoby snad osud.. ten osud asi není při smyslech..


kappa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22 bře 2015 17:48

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kappa »

Zdravím,
chci se zeptat zda-li by bylo možné, přímo se sejít s někým zkušeným, nejlépe v Praze nebo v okolí. Nedávno jsem zjistil, že mamka má rakovinu jater a mms mě napadlo jako možná varianta léčby, jen ale nemám s užíváním vůbec žádné zkušenosti. Tady na foru jsem si toho přečetl spoustu, ale radši bych to s někým, kdo něco podobného zažil a má nějaké zkušenosti, probral přímo, než abych pak dělal něco špatně.
Děkuji za odpověď


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“