Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Deja vu, ty se mi jenom zdáš, ty nemůžeš být skutečný.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Navare, vypnout, zapnout můžeš jenom, když máš co zapínat a vypínat.
Absence emocí mi přijde horší než nedostatek intelektu.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše:Deja vu, ty se mi jenom zdáš, ty nemůžeš být skutečný.
Sisa máš tú česť (nie len ty) na vlastnéj koži poznať jak v dôsledku lahké a lacné je myslenie na rozdiel od pozorovania...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

deʒa vy píše:
Mimo téma (offtopic)
sisa píše:Deja vu, ty se mi jenom zdáš, ty nemůžeš být skutečný.
Sisa máš tú česť (nie len ty) na vlastnéj koži poznať jak v dôsledku lahké a lacné je myslenie na rozdiel od pozorovania...
Tak já hlásím první svoje pozorování dle návodu deža: Právě jsem vypozoroval, že jsi celkem slušný exot :laugh: :hip: :bye:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Kov píše: Právě jsem vypozoroval, že jsi celkem slušný exot :laugh: :hip: :bye:
Kove klamal by som sám seba keby som tvrdil že to nieje pravda takže z mojéj strany bez akýchkolvek výhrad k tomu čo si v tejto veci napísal (exot) môžeš očakávať len súhlas.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
zorko
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25 dub 2015 22:59
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od zorko »

Ano Varumin Foloxan a tieto sracky su uplne na rakovinu slabucke a chcu len od ludi vymahat peniaze .Patrik Schoupal to pekne napisal.Ten chlorid cezny vyzera byt vyborny na rakovinu ale bohuzial jedna zazracna pirulka neexistuje...ale skombinovat to s mms1 mms2 mohla by to byt riadna pecka .Cudujem sa ze Batles sa vobec zaumal tymtom doplnkom ktory ked si pozri jeho zlozenie tak napadne aj uplneho lajka ze je to len odrb na ludi.Je viac silnych protirakovinotvronych doplnkov co som rad ze to existuje ale malo ludi o nich vie A som rad ze je tu aj mms1 mms2 dmso,cdh ,cds2, ktore zatocia s rakovinou bez problemov


zorko
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25 dub 2015 22:59
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od zorko »

Ako prve by som to spomenu..1 Graviola- treba brat 6 gramov denne inac je slabo ucinna!!!!!!!!
2.Chlorid cezia-davka 2x 1.5 gramu denne.
3.Betaglukan- 3x 500 mg na zvysenie ucinnosti a poctu NK krviniek, ktore nicia rakovinne bunky
4.Enzymi-, najma entericky pokryty pancreatin 2 x 6 gramov ekvivalent.
5.Vitamin C -Citotoxicke davky vitamionu C podavaneho infuzne zacinaju od 70 gramov.Oralne aspon10 az 15g
6.Sangre de Grado je to 2 az 3 x 15 kvapiek
7.Monolaurin je to 3 x 5 gramov
8.citral je to 3 x 5 kvapiek
9.Dr Johanna Budwig s tym mala znacny uspech na niektore rakoviny, ovela viac, nez ine onkologicke metody. Jedna sa o biochemicku, ktora bola az 7 krat navrhnuta na Nobelovu cenu, pricom jej metoda z 50tych rokov dodnes nie je odporucana onkologmi, napriek jej uspesnosti a jednoduchosti
10.vitamin D3-10 000 IU.aspon...
11.Zinok a selen su len pomocne latky, skor na posilnenie tela ako naozaj boj proti rakovine.
12.Mikrovlakniny, najma modifikovany citrusovy pektin a arabinogalaktany, ktore sami su aj ciastocne aktivne pri rakovinach, tj nielen absorbernty a podpora imunity podporovanim probiotickej flory.
13.Jod-3kw
14.DIM-200mg
15.Probiotika.
16Colostrum.na nastartovanie organizmu
17B17 by som tu spomenul
Toto su najsilnejsie doplnky proti rakovine tymtom by ste sa mali viac venovat pan Batles a nie folaxanu a ostatnym srackam prosti rakovine ktore nemaju ziadnu uspesnost .Ak som ta este zabudol nejake doplnky silne tak doplnte .


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od MIRKO »

Hele zorko, ty můdry...nesi, ze stejného hnízda ako Dežo-vy?Batles testuje kde-co, a když něco není dobré...tak to bez skrupulí napíše...,ale to může až po testech. :dknow:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Nějaký troll? :D


zorko
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25 dub 2015 22:59
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od zorko »

Ja som to nemyslel v zlom len radim Batlesovi kedze pomaha ludom tazko chorym .Tieto doplnky su z jednych najsilnejcih na zdolanie rakovine a nie nejaky foloxan a varumin a pod tych ludi by som zavrel co sa obahacuju na chorych ludoch proste neznasam nespravoldivost!Ina k tym testom by som moc neveril skuste sui precitat vyhlase nie od Ing Blahovej o tychto zazracnych pristrojov.


zorko
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25 dub 2015 22:59
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od zorko »

ZOR ING.HANY BLÁHOVÉ NA BIOREZONANČNÍ PŘÍSTROJE
středa, 1.3. 2015
"...Stále lidem opakujeme, že MMS1 ani MMS2 ani CDS ani CDH nepomůže od všeho. Abychom věděli, co v těle zůstalo, musíme nutně umět měřit, a musíme mít čím měřit. Ukazuje se, že některé automaty, dokonce i drahé stroje, jsou předprogramované. Je to na delší povídání. Lidé, kteří opravdu do hloubky nestudovali mikrobiologii, to nemohou poznat, a i nám trvalo dlouhou dobu , než jsme to zjistili. Původně jsem si myslela, že všechny ty stroje jsou naprogramovány zhruba stejně. A čím dražší stroj, tím rozsáhlejší databázi patogenů prostě má. Ale nekonečným porovnáváním řady výstupů z různých přístrojů, které jsou nastaveny automaticky, a nekonečným porovnáváním symptomů a patogenů těch lidí, jsme došli k názoru, že tyto stroje jsou naprogramovány tak, aby z velké řady možných výstupů vytáhly jeden, který nejpravděpodobněji koresponduje se zadanými parametry klienta. Jako byste náhodně vytáhl jeden z děrných štítků. Pokud tyto parametry změníme, už za hodinu, ten samý den, u stejného člověka, vyjedou výsledky jiné. Kamaráda napadlo ještě udělat další trik, k toaletnímu papíru připnul sluchátka a stroj spustil. Přístroj začal skenovat a třičtvrtě hodiny nacházel ,,nemoci" a vymyslel i ,,léčbu". Je to prostě bohužel podvod, a nepřijdou na to ani lékaři, protože jsou tam zadány úmyslně zcela běžné a pravděpodobné patogeny. Týká se to Oberonů, Diacomů, Bicomů, Life Streemů, Senzitivů atd- prostě všech přístrojů, kde si klient připne sluchátka, drží elektrody a přístroj skenuje sám. Jsme z toho sami v šoku, je to výslednicí vysezených desítek hodin porovnávání, - lidi nám to nosí- sami jsme tomu nejdříve nevěřili. Ty přístroje jsou tak drahé, a že by to byl podvod? Sama jsem po takovém automatu toužila, abych si odpočinula. Ale ukazuje se, že stále je nejpřesnější trpělivá práce u přístroje a zadávání otázek jedna po druhé, klientovi na tělo. Salvia nemá dobré reference kvůli svému předpotopnímu designu, firma Joalis by měla zvážit nový kabát. Ale Salvia je jenom převodník, důležitá je databáze mikroorganismů, a tu máme nejrozsáhlejší, a také frekvenčně nejpřesnější. Důležitá je i osoba, co za Salvií sedí, když nekladete chytré otázky, nemůžete dostat chytré odpovědi. A na to jsou opět potřeba znalosti, nejen naditá prkenice."
"30.5. budu mít přednášku v Praze a 15.3. v Brně.
Zdravím lidi kolem CDS a CDH, také to nemáte lehké."


zorko
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 25 dub 2015 22:59
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od zorko »

Dokonca Oberon zevraj testoval aj toaletny papier.A nasiel mu rozne choroby


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

zorko píše:Dokonca Oberon zevraj testoval aj toaletny papier.A nasiel mu rozne choroby
Použitý?


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

zorko píše:Ten chlorid cezny vyzera byt vyborny na rakovinu ale bohuzial jedna zazracna pirulka neexistuje...ale skombinovat to s mms1 mms2 mohla by to byt riadna pecka .
Čo by nebola, je taká "pirulka", nosí si ju každý z živých tvorou v sebe bez výnimky ale len máloktorý mysliaci človek je ochotný si ju aj v správnéj chvíli aplikovať. Jak v medicínskych tak i v laických kruhoch je známa pod názvom D I S C I P L I N A. Ludia sami vedia a i na sebe samých cítia kedy im telo dáva na známosť že to a to mu škodí alebo nerobí dobre ale prestovšetko z vlastnéj vôle na to z vysoka kašlú. To čo im chýba je disciplína ale nie tým že by ju nemali ale tým že sú darební (vokoune zdravim) si ju v ten správny čas aplikovať. Táto medicína okrem vlastnéj snahy nič nestojí dokonca pri jej pravidelnéj aplikácii sa dá nie malo prostriedkou ušertiť, stačí len chcieť sa posnažiť. Ale oni nie, mysliaci namiesto toho aby sa začali riadiť tým čo na svojom tele sami vypozorovali radšej sa zamyslia ako by sa užívaniu téjto ich telu vlastnéj medicíny mohli čo najefektívnejšie vyhnuť nech to stojí čo to stojí. Myslia, myslia až vymyslia "skratky" ako chlorid cézný, mms1, mms2 a pritom paradoxne ako mysliaci myslitelia zabúdajú na to že nič nie je zadarmo, ani skratky ani dosledky tých skratiek...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
MIRKO píše:Batles testuje kde-co, a když něco není dobré...tak to bez skrupulí napíše...,ale to může až po testech. :dknow:
MIRKO s týmto vyhlásení si si u Batlesa moc nešplhol. Len čert a on vie ako je to s jeho "pokusnými králikmi", či platia len oni jemu alebo aj on im...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“