Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

hanka

Příspěvek od lajos »

Díky za odpověď


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Pokus

Příspěvek od Magnea »

Ahojte, tak som dnes zacala s urinou. Psychicky soms a na to pripravovala tak, ze som si o nej citala vsetko mozne a nastavila si v hlave ze je to vzacna tekutina plna informacii....
Kedze na chut nie som pripravena, ako radi Partykova v jej knize o Urinoterapii, zacinam s kvapatkom, ktore obsahuje cca 20 kvapiek, supnem to rovno pod jazyk a prehltnem. Na pitie z pohara sa este necitim, Robila som si vcera aj urinovy klystir, ten je naozaj vynikajuci (nedrazdi ma tak ako pouzivanie citrona)
este nejake zaujimave linky: http://www.petogasparik.estranky.sk/cla ... ii-a-praxi

a toto som nasla na borelioze. cz, kedze sa aj ja chcem dostat z tejto diagnozy, celkom ma to zaujalo:
http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_for ... sc=5&flt=0


Uživatelský avatar
Anne
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis 2009 22:35

urina

Příspěvek od Anne »

Zdravim,

uz dlhsiu dobu sa teoreticky ;) pripravujem na urinoterapiu, do pollitrovej plastovej flasky od vody som uskladnila ranny moc a kedze pri tej voni ma dost razantne naplo, tak som otvorenu flasku polozila na balkon, aby sa odparila...
Po styroch dnoch som znova cuchla k flaske, a ten silny acetonovy pach ma skoro vykotil... Tak som zobrala pruzok Deka Phanu Leuco, vysledok vidite asi sami...
Ma prekvapili hlavne tie silno ruzove dusitany, ktore by mali znamenat bakterie (ok, samozrejme asi z vonkajsieho prostredia, pretoze pri klasickom merani tam neboli ziadne) a aj ten zvyseny bilirubin a krv...
Je takyto moc vobec pouzitelny ? Ten pach odstateho mocu mi pripadal este hnusnejsi ako toho cerstveho.
Dufam, ze mi niekto poradi.
Diky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: urina

Příspěvek od milda »

Anne píše: Je takyto moc vobec pouzitelny ? Ten pach odstateho mocu mi pripadal este hnusnejsi ako toho cerstveho.
Dufam, ze mi niekto poradi.
Diky.
V každé urině je vždycky nějaké množství bakterií, bílkovin a bůhvíčehoještě.
Tyhle různý potvůrky se časem rozmnožují a různě reagují. proto je nejlepší urina čerstvá, jeden lok (víc pravděpodobně stejně napoprvé "nezkousneš" ) a popř. vypláchnout ústa.
Když se nejí maso a málo se solí, tak se to dá.

víc info třeba tady: http://urinoterapie.sweb.cz/urinoterapie.htm


Uživatelský avatar
Anne
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis 2009 22:35

odhodlanie

Příspěvek od Anne »

Diky za odpoved. Tak som dala rano nalacno 20 kvapiek pod jazyk, snad ten prvotny blok uz opadol :oops: Bola som prekvapena horkou chutou (maso a mliecne uz nejem asi 2 mesiace). Uvidime ako to pojde dalej...


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: odhodlanie

Příspěvek od milda »

Anne píše:Uvidime ako to pojde dalej...
Když jsou velké problémy, např. při užívání většího množství léků, dá se udělat homeopatické ředění třeba D10 a taky to funguje. Používal jsem na ředění běžnou levnou vodku z krámu. Ale nejlepší je určitě původní přírodní.


milaska
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08 lis 2011 10:05
Dostal: 2 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od milaska »

po přečtení tohoto vlákna přidám i svoji zkušennost s užíváním uriny,již několik let ranní urinu piji,a proplachuji nos,nejdříve jsem neviděla žádné velké zázraky,no ono mi taky nic není,nemarodím,rýma,kašel nebo chřipka se u mně nechytají,jednou ale na mně taky došlo,asi jsem nastdla nebo něco někde chytla,nevím,asi týden jsem chodila do práce s vysokou horečkou,kašel sílil,bolesti na prsou,postupně jsem vykašlávala i krvavé hleny,tipla bych to na slušnej zánět plic,to už jsem zpozorněla a holt zalehla do postele a začala jsem se léčit doma,k doktorům nechodím,takže moje léčba vypadala asi takto:veškerou moč během dne jsem částečně pila a částečně schraňovala do sklenice,jídlo mi moc nejelo,takže spíš skoro nic,tu nasbíranou moč jsem dala do kastrůlku na oheň a vařila,tím vznikala koncentrovaná moč kterou jsem zároveň inhalovala,to celé 2-3x denně,čerstvou moč jsem postupně dolévala,pár doušků této koncentrované moči jsem i popíjela,a výsledek,druhý den bylo po horečce,a za čtyři dny bez kašle a krvavých hlenů jsem šla do práce jako rybička,na urinu nedám dopustit


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Babička

Příspěvek od Vinc »

Denny píše: A babička říkávala, že když se mi něco takového stane, abych si nejdříve ránu počůral. ;) To platilo také pro všechny odřeniny na kolenou aj.


Já k tomu přidávám zkušenost mého známého, který 10 let seděl (pracoval) v 50. letech na uranu. Vyprávěl, že když se zapojil do práce, měl ruce tak zrasované a krvavé, že se nechtěly zahojit. Spoluvězni mu pak poradili aby si je počůral. Do dvou dnů měl prý ruce jako manekýna (která pracuje) :bye:


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Babička

Příspěvek od jani »

Vinc píše:
Denny píše: A babička říkávala, že když se mi něco takového stane, abych si nejdříve ránu počůral. ;) To platilo také pro všechny odřeniny na kolenou aj.

Já k tomu přidávám zkušenost mého známého, který 10 let seděl (pracoval) v 50. letech na uranu. Vyprávěl, že když se zapojil do práce, měl ruce tak zrasované a krvavé, že se nechtěly zahojit. Spoluvězni mu pak poradili aby si je počůral. Do dvou dnů měl prý ruce jako manekýna (která pracuje) :bye:
Jejda, u nás to zase říkal dědeček a prý počůrání křečových žil bylo taky blahodárné.
No a mamča zase vyprávěla o vojáčkovi, který měl prý na muže krásnou a hebkou plet, nechtěl prozradit tajemství pěkné pleti, tak ho kámoši opili a on vyklopil své tajemství - při koupání ve vaně vždy co nejvíce čůrat do vody, tehdy byl prý pro posměch, ale potajnu šla v jeho stopách většina těch, co se o tomto tajemství dověděla :esilenced:

No a super detox je prý vymáchat ponožky v čůránkách, vyždímat, nasadit na nožky, dát igelit, natáhnout další ponožky ( a safra - nebo dát suché ponožky na ty počůrané a pak igelit :dknow: ) no a nechat do rána :eclap:


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Gaia »

Ahojte,
k urinoterapii přidávám dva odkazy na články a zároveň potvrzuji, že je to pravda, že se to opravdu stalo.
Za určitých okolností můžete mít teplotu 42st. a nejspíš i víc a cítíte se svěle. Je to zřejmě další z bludů, které nám dokola vnucují.

http://vilcakul.extra.hu/modules.php?na ... le&sid=185

http://vilcakul.extra.hu/modules.php?na ... le&sid=228

Pokud někdo chce koncetrovanou urinu, je možné ji dát do mrazáku. Tam se oddělí voda, kterou jinak musíte vyvařit a pak se svařuje jen zbytek.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Urinoterapie ... zajímavá myšlenka ...

Příspěvek od A(&F) »

Edit: ... "odbočka" z vlákna "ABA" ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=111030#p111030 ) ... A(&F) ...

citace: ... "Největším šiřitelem a propagátorem Urinoterapie moderní doby se stal anglický lékař J. W. Armstrong, který ve své knižní publikací „Živá voda" popisuje úspěšné léčení i takových nemocí, jako GANGRENA –sněť (nekróza tkáně), TUBERKULÓZA či RAKOVINA. Pomoci moče léčil přes 40.000 pacientů a většinou úspěšně ......

...... Jakmile v našem těle vzniká ohnisko nákazy, právě žlázy ihned určí stupeň a příčinu nemoci podle toho zareagují: Ihned vyloučí sekret a protilátky přesně odpovídající povaze napadení. Pak se v krvi najednou objeví látky proti rakovině, přesně odpovídající charakteru nádoru příslušného jedince. Dále je potřeba si uvědomit, že za vznik rakoviny je převážně zodpovědná strava, podle ní i zhoubný nádor odpovídá svým chemickým složením oblíbeným jídlům a stupni žravosti postiženého jedince. Jen žlázy s vnitřní sekreci neomylně učí charakter nádoru a s absolutní přesnosti vyberou všechny účinné protilátky ......

..... Abychom vůbec zůstali naživu, krev odebírá ze žláz nevyužité hormony a protilátky, které žilami smývá do ledvin. Tak se tyto vysoce účinné a výkonné látky místo ochránců našeho zdraví stávají součásti chemického útoku na nefrony našich ledvin. Ale i lidské ledviny mají obrovské kapacitní rezervy. Podle matematického modelu se jedná o unikátní biologický filtr, vypočtený na bezporuchovou službu 800 – 1200 let. My jsme schopní jim dát „zabrat" za 30 – 50 let. Naše Ledviny několikrát přefiltrují krev a vrací do ní zpět část důležitých látek. Během téhle mnohonásobné difúzi a dokonalé filtraci krve proteče ledvinami za 24 hodin až 131 litrů krve. Z tohoto množství krve je vyloučeno jen 1,3 – 1,5 litru moče! Táto moč však ale není nepotřebný odpad. S moči jsou z těla vylučované i vlastní léčivé látky, které ji dávají charakteristický zápach a barvu, jako i hořkou a nepříjemnou pachuť. ......

...... Prof. Dr. Ryošuke Uryu mi řekl, že Japonci odkoukali od Evropanů léčbu nemocí včelím propolisem a přidávají jej do uriny. Jednak odstraňuje pach uriny a jednak zvyšuje její účinnost. Zjistili, že při zevní léčbě ztuhlého kloubu urinou obohacenou propolisem se výsledky dostavují za 2 měsíce, kdežto s urinou bez propolisu za 3 měsíce"
...
(zdroj: http://www.chromik.wz.cz/45urino.html )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie ... zajímavá myšlenka ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:citace: ... "Největším šiřitelem a propagátorem Urinoterapie moderní doby se stal anglický lékař J. W. Armstrong, ...
:good: Tohle stojí za přečtení kdo angličtí a ti, kdo trochu maj anung to asi povětšinou zmáknou i z překladače. http://www.hps-online.com/hurine1.htm Pokud navážu na to, co jsme si Anri vyříkali o ABT a vrazím do té stoupy autohemoterapii, stejně jako čubu s trávou, leze mi z toho, že urinoterapie by měla být rozšířena, a možná byla, to se ještě musím juknout, na svalové injekce. Z toho článku sice leze, že ledviny odstraňují přebytky z krve, takže by se mohlo jevit, že v urině těch látek bude míň než v krvi, ale to je mylný přístup. Naopak, urina ty "přebytky" koncentruje. Samozřejmě už nemluvíme jenom o ABT, ale to je mi buřt, je to tutově i o ABT. Navíc, všechny metody ústního podávání mají významně menší účinnost než injekce a autohemoterapie naznačuje, že použití moči, místo krve, by nejspíš mělo mnohonásobně vyšší účinnost než autohemoterapie, nebo urinoterapie. Navíc by to řešilo problém s odebíráním krve ze žíly.

Není pravdou, že moč je sterilní. To je nesmysl. Je ale pravdou, že moč neobsahuje nic, co v nás už není. Pokud tedy budeme mluvit o řekněme bakteriích a virech, obranné látky máme v sobě a v moči ještě asi víc a pokud jde injekce ne do krve, ale do svalu, naprosto jasně to stejně jako urinoterapie, autohemoterapie a jakákoliv látka píchnutá do svalu včetně mlíka nabudí imunní systém. Navíc stejně jako při autohemoterapii, dochází téměř jistě na upozornění IS na informatiku, IS je donucen problém nějak řešit ať se mu chce, nebo ne, nikoliv jako v krvi. Ten odkaz se o tom eventuelně také zmiňuje a právem a navíc mluví o hologramu, což mi říká, že autor se dost trefil, pokud přímo neměl zatraceně dobrý důvod se tak vyjádřit.

Tohle definitivně stojí za vyzkoušení, ale ještě se podívám co na to najdu, protože bych se móóóc divil, kdybych byl první, komu tohle došlo, nebo to jen tak zkoušel. Jestli na to nic nenajdu, budu si naprosto jistý, že to fachá. To by totiž byla informace, která by stála farmě za totální potlačení.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie ... zajímavá myšlenka ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Není pravdou, že moč je sterilní. To je nesmysl.
... proč myslíš, že je moč "nesterilní" ??? ... (tedy, pokud se zrovna nejedná o infekční onemocnění močových cest) ...

upraveno: ... dotaz beru zpět, ... http://21stoleti.cz/blog/2012/04/11/moc ... ytus-padl/ ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie ... zajímavá myšlenka ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... proč myslíš, že je moč "nesterilní" ??? ... (tedy, pokud se zrovna nejedná ....) ....
Sám sis odpověděl. Taky jsi si odpověděl, když jsi mi poslal odkaz na kmenové buňky získávané z moči, tedy původem z ledvin. To mluvíme pouze o bakteriálním a buněčném znečištění, i když co je znečištění a co ne je otázka náhledu. Pokud se podívám dál, budou v tom i nějaké ty viry. Jsou všude a ve všem.

To stranou, tady máš odkaz, http://www.all-natural.com/urine.html hned první který jsem otevřel co se týče podle názvu a hledání i injekcí moči. teprve jsem to nakousl. Vzalo to 57 let a nějakého Anriho, aby mi došlo, že moč je krevní plasma ze které je odstraněna většina toxinů a patogenů, která však koncentruje kde jaké naše vlastní imunologické látky, nemluvě o minerálech. To je k :ptrain: Pořád a pořád jenom zjišťuju, jak nás panstvo děsně oblbuje a kolik nám toho nakukalo blbě ať již neúmyslně, nevěda lépe, nebo naschvál.

Jdu to prolízt. Jo, hned na kraji se paninka zmiňuje, že vědi nás podvedli. Udělali na tom hodně práce, ale tutlaj si to a nás oblbujou. Sama se tam dostala byvše nevyléčitelná, tedy do té doby, než se vyléčila nějak urinou a udělala si pátrací výzkum.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie ... zajímavá myšlenka ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:To je k :ptrain:
... teď už raději k po :piss: ... ;) ...

... účinné látky z moči se bez problémů dostávají do těla aj kůží ... tedy např. pomocí obkladů a koupelí ...... termíny jako "nahcat si do bot", atd. získávají tak zcela nový význam ... :D :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“