Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:
Animal píše:Chlapče svou "dokonalosť" si možeš v pohode smerovať kam len chceš , hoc i na pepeho - pochybujem že bi on s tým mal nejaký problém . Nezabúdaj že nič nie ja zadarmo tj. ani tvoja neznalosť ani tvoje kšeftovanie so zdravím iných skrze ňu . Jak hovorieva pepe "Každému čo jeho jest" a v tom jak ho poznám mu dávam do botky za pravdu . Animal
Klidně se chlub svojí imbecilitou. Už párkrát jsem Ti musel vysvětlovat věci do detailu, nakonec jsi kupodivu pochopil... A změnil sis přezdívku, abys nebyl ten, co pořát tvrdil nějaké kraviny.

To je totiž dost chabý, když z Tebe někdo udělá blbce, tak dál vystupovat pod jiným jménem s krásnou představou, že máš zase čistý štít ;) Co myslíš?
Možeš mi prosím ťa pripomenúť čo i lan jednu jedinú vec ktorú si ty mne vysvatloval bez rozdielu pod akým nickom si myslíš že to z mojéj strany bolo ? Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Palo »

Animal píše:Možeš mi prosím ťa pripomenúť čo i lan jednu jedinú vec ktorú si ty mne vysvatloval bez rozdielu pod akým nickom si myslíš že to z mojéj strany bolo ? Animal
Ty Tvoje překlepy jsou pořád stejný, pane bi, nemluvě o kecech stále stejných. Nebudu dál komentovat takovou ulhanou bezcenou trosku.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:
Animal píše:Možeš mi prosím ťa pripomenúť čo i lan jednu jedinú vec ktorú si ty mne vysvatloval bez rozdielu pod akým nickom si myslíš že to z mojéj strany bolo ? Animal
Ty Tvoje překlepy jsou pořád stejný, pane bi, nemluvě o kecech stále stejných. Nebudu dál komentovat takovou ulhanou bezcenou trosku.
Čakám argumenty a nie tvoje dristy o "preklepoch". Alebo nie su a je to ako vždy , zas trepeš aby si si zachoval "čistú fasádu"? Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

kutil píše:
Palo píše:
Animal píše:Chlapče svou "dokonalosť" si možeš v pohode smerovať kam len chceš , hoc i na pepeho - pochybujem že bi on s tým mal nejaký problém . Nezabúdaj že nič nie ja zadarmo tj. ani tvoja neznalosť ani tvoje kšeftovanie so zdravím iných skrze ňu . Jak hovorieva pepe "Každému čo jeho jest" a v tom jak ho poznám mu dávam do botky za pravdu . Animal
Klidně se chlub svojí imbecilitou. Už párkrát jsem Ti musel vysvětlovat věci do detailu, nakonec jsi kupodivu pochopil... A změnil sis přezdívku, abys nebyl ten, co pořát tvrdil nějaké kraviny.
To je totiž dost chabý, když z Tebe někdo udělá blbce, tak dál vystupovat pod jiným jménem s krásnou představou, že máš zase čistý štít ;) Co myslíš?
Palo ahojky,
nechápu jak se všichni pořád necháváte vytáčet Animalem ať je to kdokoliv .....
My znalí víme své a komu není rady, tomu opravdu není pomoci :!:
Osobně potvrzuji to co píšeš výše. 40 roků mě léčili doktoři na přebytek žal. šťav se všemi důsledky a následky. Od té doby co beru HCl a semo tamo mmska tak se mi zdravotní stav rapidně zlepšil natolik, že se již nic neděje ani když si opomenu vzít 1/2 betainu k obědu. Prostě tělo se zase samo dostalo do normálu :roll:
V tom případě jakou váhu má názor nějakého Animala a jemu podobných rejpalů :?:
Vydržať
H.v.
Musíš byť velmi naivný človek keď si necháš od niekoho (je jedno od koho) nabulýkať že vytamíny ktoré si telo nevie samo vyrobiť (sintetizovať) nepotrebuje . Takúto doslova krvinu dokáže vypotiť naozaj len poriadný vol ktorý o problematike nič nevie . Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne stř 12 led 2011 15:29, celkem upraveno 1 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Palo »

kutil píše:Palo ahojky, nechápu jak se všichni pořád necháváte vytáčet Animalem ať je to kdokoliv...
Díky za podporu. Nějakou dobu jsem omezil fungování zde na fóru a měl jsem klid, dokonce mi i psali lidé, co se děje, že jsem už dlouho nic na fórum nenapsal... Jsem tu chvíli a zas mě tady vytáčí nějakej pepo. Opravdu s tím nejde něco udělat? Mám totiž radši klid a pohodu. To znamená, že buď sem přestanu přispívat nebo sem nebude přispívat Animal. A je mi jedno, jak by se to vyřešilo, ale už mám toho blbečka plný zuby.

Stojí Vám to za to, mu povolovat přístup sem do fóra? Na co jsou lidi, co místo pomoci škodí? Jaký je důvod, proč sem mohou přispívat? Přináší opravdu tolik, že Vám nevadí, když odpudí hromadu jiných lidí, schopných? Vy, co NEreagujete na Animala ála pepeho, mi připadá, že souhlasíte s jeho názory. Jednou se sakra seberte, začněte každý za sebe psát na něj své názory, ono to totiž vypadá, že Vám vůbec jeho drzost nevadí. Pořádně to tady zaplevelte reakcemi na Animala, ať se konečně už něco s tím imbeciloidem řeší.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Palo »

Animal píše:...nabulýkať že vytamíny ktoré...
Ty seš taky vytamín!


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:
kutil píše:Palo ahojky, nechápu jak se všichni pořád necháváte vytáčet Animalem ať je to kdokoliv...
Díky za podporu. Nějakou dobu jsem omezil fungování zde na fóru a měl jsem klid, dokonce mi i psali lidé, co se děje, že jsem už dlouho nic na fórum nenapsal... Jsem tu chvíli a zas mě tady vytáčí nějakej pepo. Opravdu s tím nejde něco udělat? Mám totiž radši klid a pohodu. To znamená, že buď sem přestanu přispívat nebo sem nebude přispívat Animal. A je mi jedno, jak by se to vyřešilo, ale už mám toho blbečka plný zuby.

Stojí Vám to za to, mu povolovat přístup sem do fóra? Na co jsou lidi, co místo pomoci škodí? Jaký je důvod, proč sem mohou přispívat? Přináší opravdu tolik, že Vám nevadí, když odpudí hromadu jiných lidí, schopných? Vy, co NEreagujete na Animala ála pepeho, mi připadá, že souhlasíte s jeho názory. Jednou se sakra seberte, začněte každý za sebe psát na něj své názory, ono to totiž vypadá, že Vám vůbec jeho drzost nevadí. Pořádně to tady zaplevelte reakcemi na Animala, ať se konečně už něco s tím imbeciloidem řeší.
Zas len dristy - žiadny relevantný argument . Však čo sa dá v konečnom dôsledku čakať od MuDr.lanta však že . Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne stř 12 led 2011 15:36, celkem upraveno 1 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Palo »

Animal píše:Zas len dristy - žiadny argument . Animal
Kašlu na argumenty. Mé zkušenosti ber, nebo běž dop®dele.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:
Animal píše:Zas len dristy - žiadny argument . Animal
Kašlu na argumenty. Mé zkušenosti ber, nebo běž dop®dele.
Zialbohu ale "tvoje skúsenosti" pre každého súdneho naozaj patria z prevažne večéj časti len do prdele jak sám vravíš... . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Pročištění vlákna

Příspěvek od Animal »

Rival píše:Vlákno bude pročištěno a případné "Animálnosti" budou přesunuty do patřičné sekce v Černé díře...
Čisti , čisti - nech ludská hlúposť kvitne , len prosím nazabudni na to že aký vyhodíš taký sa ti vráti... . Neber to ako vyhrážku ale len ako holý fakt . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od poota »

Palo píše:..Vy, co NEreagujete na Animala ála pepeho, mi připadá, že souhlasíte s jeho názory. ..
Ano, vypadá to tak, ale rozhodně to tak není!

Kdekdo z nás už toho bezduchého idiota poslal tam, kam patří, ale tomu hovadu to prostě nevadí.
Zřejmě opravdu potřebuje pocit, že někoho sere - bez toho není šťastný.
Jemu jde jen o to, aby na něj někdo reagoval a on se mohl producírovat. Tím, že ho ignorujeme, nemá žádnou odezvu - kdyby na něj opravdu dokázali nereagovat všichni, pravděpodobně by dal pokoj.
Mně osobně by ke štěstí úplně stačilo, kdybych si mohl někde nastavit, abych jeho příspěvky vůbec neviděl. Případně by bylo dobré evidovat, kolik lidí si takhle někoho "vypne" a při dosažení určitého počtu ho varovat, popřípadě mu omezit přístup.

Zdravím - poota
P.S.Jemnější slovník by to bohužel silně zkresloval - citlivějším náturám se omlouvám.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Poota vedel som že si "mimo rozsah" ale že až takto (???) tak to je i pre mňa svojím sposobom "šok". Prestovšetko ďakujem . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Kde je podpora?

Příspěvek od hanka »

Možná mě nebudete mít rádi, ale já to vidím ještě jinak.
Kolik lidí navštěvuje tohle diskuzní fórum? A kolik z nich reaguje příspěvkem? Převážná většina se tady "veze" na pár těch, kteří mají odvahu přispívat a dělí se o své poznatky. Nezazlívám Animalovi jiný názor, jenom způsob, jakým ho sděluje. Kdyby se do diskuze zapojovalo více lidí, myslím, že arogance jednoho člověka by ztratila ostří, až by ho všichni poslali do pr..le a ten, kdo se dělí o poznatky by se necítil ve své věci sám. Chápu Pala, že je naštvaný, je to strašně únavné pořád dokola vysvětlovat to, co chtěl říct a přitom neustále bojovat s člověkem, který si "dobíjí baterky" tím, že jiného vytáčí.
Takže oponentura není na škodu, ale je třeba nenechávat to pořád na stejných lidech a hlavně - podporovat názor, se kterým souhlasím, ať se k něčemu dopracujeme.
Naposledy upravil(a) hanka dne stř 12 led 2011 18:16, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od cimirek »

No já to mám tak, že vidím Animal, Hatlík St.P. :!: .... nečtu-automaticky hop na další příspěvek. Když to udělá každý komu vaděj, bude klid.
Bohužel ty blbé kecy zabírají místo na serveru. :cry:


Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Kde je podpora?

Příspěvek od Animal »

Poviem to asi takto : Za mňou stojí defakto rovnaký tým "vedátorov" ako za pepem alebo pepo,bn . Ale keď že na tomto fore i vďaka mojím predchodcom už viem že tu na fore vobec neide o poznanie ale len o "sprostú prestýž" nedivte sa tomiu že reagujem tak ako reagujem . Pepe & PePo.bn to presne trafil (tak ako v jeho prípade takmer vždy) - Blbý lidi , taky lidi a kolo dejín se točí dál a dál... . Za toto jeho "poznanie i s dôsledkami" ktoré mi nezištne "posunul" (tak ako vela iných jak on hovorieva "drobností") mu za každý svoj nový preržitý deň s poznaním ktoré mi on sprostredkoval možem len ďakovať . Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne stř 12 led 2011 19:02, celkem upraveno 1 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“