Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od milnem »

Bobino,deprese může mít hodně příčin ,ale napadá mne něco,co se mně velmi osvědčuje,za zkoušku to stojí.Už tady někde byla na fóru zmínka:
http://www.knihcentrum.cz/zivot-bez-psenice/d-128551/ - píše tam i o depresích.Zdůvodňuje tím,že pokud snížíš tělu zánětlivou zátěž (dr tvrdí,že až 90 % lidí reaguje takto na současnou pšenici),mnoho se v těle samouzdraví.
Vynechala jsem pšenici s manželem od října minulého roku a už bych se k ní nevracela.

Dobře se čte knížka:
http://www.knihcentrum.cz/naservirujte- ... /d-133266/ -Naservírujte si vítězství je částečně osobní příběh čísla 1 na žebříčku ATP Novaka Djokoviče,ale hlavně je to čtrnáctidenní plán bezlepkového stravování pro všechny, kdo musí podávat vrcholové výkony v kterémkoliv oboru.

M.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

:( mno,když to je tak těžké.Mám 4chlapy a oni rádi knedle.Já tedy používám špaldovou.Jinak vše ostatní zahušťuji hraškou,ale chleba máme žitno/90%/ pšeničný.Mno budu o tom přemýšlet :ethink: Už jsem bezlepkovou dietu držela,ale jen měsíc-to bylo dááávno.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hanka »

Bobino, dala jsem Ti odpověď do vlákna Autopatie. H.http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 94#p136194


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od A(&F) »

Bobina píše:Já pořád prostě nechápu,proč mám deprese, ...
... byť to možná už bude vypadat jako klišé, ale řeknu jen jedno slovo ... kotvičník ... :D ...

... zatím všechny případy, se kterými jsem se v posledních letech setkal, se v poměrně krátké době (v rozmezí několika dnů až měsíců) podařilo úspěšně zvládnout pomocí kotvičníku a lehce zvýšených dávek hořčíku, ať už byla příčina jakákoliv ... :) ... (bylo jich počítám již několik desítek) ...... nechci nijak zlehčovat Tvůj případ, nicméně zadařilo se i u případů mnohem těžších ...... mj. i zde na fóru jsou příspěvky např. od Fox_25, ve kterých poměrně detailně popisuje své útrapy, popř. případ mého známého (který na tom byl opravdu hodně špatně) nebo i další, např. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120509#p120509 ...... dnes tito všichni žijí spokojený život, kdy na to, že kdys trpěli sužujícími stavy si již téměř vůbec nevzpomenou ... ;) ...

... přeji Ti hezký den ... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Bobina píše: ...nechápu,proč mám deprese,když mám úplně všechno co si můžu přát...
Tento mechanismus vysvětluje ve svých videích Jan Zahradník Havelka tak, že dokud má člověk akutní problémy, musí řešit je. Jakmile se mu ale daří dobře, začnou se řešit problémy, které byly do té doby zasuty v podvědomí, a tím dochází k depresím.
https://www.youtube.com/channel/UCL34ot ... GDr6oiMcCA


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

já měla problémy před 8lety :ethink:


samana
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11 kvě 2015 16:07

revmatoidní artritida a MMS

Příspěvek od samana »

Revmatoidní artritida :Ahoj, jsem tady nová. Chtěla bych vyzkoušet MMS na revmatoidní artritidu. Může mi prosím někdo poradit, kde koupit ?? Ostatní jsem si přečetla Děkuji Jiřina :?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Třeba tady na blešáku. Nebo oficiální stránky http://www.czmms.info/index.php/kde-koupit-v-cesku........


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

já měla kdysi artritidu v rameni-8let jsem chodila k mudrům a jen se to zhoršovalo,nejhorší to bylo v noci,to jsem prochodila celou noc s bolestmi.Už jsem s rukou vůbec nemohla hýbat,natož zvednout nahoru.Pak jsem nasadila Tčm-Houževnatost bambusového výhonku,brala jsem to celkem 3roky a už je to cca 10let co mám klid ;) žádné bolesti


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od linduska1927 »

Ahojte, potrebovala by som poradiť.Mms beriem dosť dlhu dobu, avšak stále mám riedku stolicu alebo ma preháňa, keď si MMS nedám, tak je to ok, beriem 2x4 kvapky a ešte ma čaká kura Hetrazan a iverfast.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Linduško, musíš specifikovat, čím aktivuješ, co to je 2x4 kapky ( 2x denně 4 kapky?), co máš za problémy.... Ale všeobecně, znamením ke snížení dávky je , když se necítíš dobře ( zvracení, průjem nevolno...) V tom případě musíš snížit dávku. Nejlepším způsobem je braní po hodinách a to malé dávky ( 1/4 kapky, 1/2 kapky, 1-3 kapky)


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od linduska1927 »

sisa píše:Linduško, musíš specifikovat, čím aktivuješ, co to je 2x4 kapky ( 2x denně 4 kapky?), co máš za problémy.... Ale všeobecně, znamením ke snížení dávky je , když se necítíš dobře ( zvracení, průjem nevolno...) V tom případě musíš snížit dávku. Nejlepším způsobem je braní po hodinách a to malé dávky ( 1/4 kapky, 1/2 kapky, 1-3 kapky)
Aktivujem HCL a beriem dvakrat denne styri kvapky.Trpim depresiou, zacinala som MMS kvapkami, potom som pridala Joalis kvapky a Nadeje, neskor Chloroquine, Pelynek, Entizol, Praziquantel a Albendazol a este ma caka Hetrazan a Iverfast.Tak teda znizim davku kvapiek a budem ich brat viackrat za den ale v mensom pocte.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Linduška, aby mělo MMS efekt, musí se udržovat stálá hladina v těle.
MMS v těle vydrží max. 2 hodiny a už po hodině je ho tam dost málo. Proto by se mělo užívat po hodinách.
Dej si do flašky 8 aktivovaných kapek a zalej 8 dcl vody. Každou hodinu vypij 1dcl roztoku, ber to tak týden, uvidíš, jestli budeš chtít zvýšit dávku, třeba na 2 kapičky, t.j.16 kapek do flašky, nebo to budeš brát takto.
Ale při dvou kapičkách už počítej s tím, že ve vodě to bude mít horší chuť, budeš to muset zapíjet nějakým džusem, kde nebude syntetický vit. C.
Nikdy se nepřekračuje dávka 3 kapky za hodinu, jen při životohrožujících nemocech..
Taky je potřeba dodržovat odstup od jídla 1/2 hodiny a MMS nelze brát s jinými doplňky. Musíš počkat až dvě hodiny, když chceš brát i něco jiného.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od turtle22 »

Bobina píše:já měla kdysi artritidu v rameni - Pak jsem nasadila Tčm-Houževnatost bambusového výhonku
Bobino, co je to Tčm? Díky.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Turtle, nejsem Bobina, ale je to tradiční čínská medicína.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“