Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:Verim si , nemusím mať z toho mindráky , nie som na tomto svete sám . Mi to už dávno zo života s sebe podobnýmy vieme že nech ide o takmer čokolvek , "truhlíka" v sebe "truhlík" nezaprie . Animal
:lol: Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od Animal »

8
aNONym píše:
Animal píše:Verim si , nemusím mať z toho mindráky , nie som na tomto svete sám . Mi to už dávno zo života s sebe podobnýmy vieme že nech ide o takmer čokolvek , "truhlíka" v sebe "truhlík" nezaprie . Animal
:lol: Non
Jak už po nie prvý krát vidîm , je ti blízké manipulovať s cudzími príspevkani . Je mi lúto , no ty si už ako "truhlík" fakt "viší level" . Tebe chlapče už žialbohu ani "9" nepomože na zmenu "karmi". Animal

Edit: >> RE: "Jak už po nie prvý krát vidîm , je ti blízké manipulovať s cudzími príspevkani."

Jelikož jsem tvůj text (plný chyb, jako vždy) upravil v samostatné citaci příspěvku, tak to nebyla žádná manipulace, ale pouhé parodování. ;) Non

K tomu bych se nikdy nesnížil. Ani kvůli takovýmu bimbasovi jako jsi ty!
:D


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Animal píše:
Slavek Krepelka píše:...hlas lidu, hlas boží...
Slávku keď Žiška tú vetu po prví krát vyslovil ,
Kdo je Žiška? Jo, a kdybys někdy náhodou narazil na nějakého Cicera, možná by ses domák, že: "Vše, cokoliv řekneš, řekl už někdo před tebou." Tak jakýpak poprvé.
Animal píše: nebolo to pred opitým dobrovolníkom .Animal
No dobře, když s tím lidem máš problém, tak "In vino veritas"

Haf haf.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od Animal »

Animal píše:...keď Žiška tú vetu po prví krát vyslovil...
Slavku si si istý že vieš čítať ? Nemám ten pocit , že bi tam bolo niečo pîsané o Cicerovi . Keď si malé dieta po narodení prví krát prdne , je to jeho prví prd alebo jeden z dalšîch pred ním ? "In vino veritas" platí pre toho , kto hladá pravdu a nie pre toho kto hladá "dno" . Slávku , je chybou si mýliť pojmi s dojmani . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:Tebe chlapče už žialbohu ani "9" nepomože na zmenu "karmi". Animal
Vyhrážaš sa? ;) Non

I my máme své prostředky, podstatně humánnější: http://www.animal-rescue.cz/ :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od Animal »

aNONym píše:
Animal píše:Tebe chlapče už žialbohu ani "9" nepomože na zmenu "karmi". Animal
Vyhrážaš sa? ;) Non

I my máme své prostředky, podstatně humánnější: http://www.animal-rescue.cz/ :D
Chlapče nestojíš mi za to aby som sa s tebou vobec zaoberal . V téjto veci ("9") si budeš musieť poradiť sám . Tipujem že ako "truhlík" bi si s tým nemal mať problém . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:Chlapče nestojíš mi za to aby som sa s tebou vobec zaoberal......... Animal
No, konečně, sláááva"!!!!! :D Non

Tak doufám, že to taky dodržíš. Už navždy. ;)

PS: Před tečkou na konci věty a čárkou oddělující souvětí se mezera nikdy nepíše!! A to nejen na základě všeobecně platných pravopisných pravidel. Vypadá to totiž dost příšerně! Takže buď tak laskav a už jich tam více nevytvářej. 8)


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od Animal »

aNONym píše:Edit: Hele, Pablo Diego José, v tom případě si najdi dajaké fórum, kde to ostatní patřičně ocení...
Uz tvoje pozastavenie nad tym je pre mna zadostucinenmim... kapisto ? Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne ned 12 pro 2010 20:43, celkem upraveno 2 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:
aNONym píše:
Animal píše:Chlapče nestojíš mi za to aby som sa s tebou vobec zaoberal......... Animal
No, konečně, sláááva"!!!!! :D Non

Tak doufám, že to taky dodržíš. Už navždy. ;)
Chlapče , nech sa nato pozriem z ktoréjkolvek strany a to jak z technickéj tak i ludskéj , tvoje príspevky do tohto fora ma ničím neobohacujú takže ver mi že ich už pekne dlhú dobu preskakujem bez povšimnutia . Hoc i z vlastných skúsenosti viem že "truhlíkovi" nie je radno radiť , no prestovšetko pokúsim sa . Skús si niečo vyhladať a naštudovať o "horách a ozvenách". Dúfam že ti to už potom dojde prečo sa veci v téjto veci majú tak ako sa majú .
Zase spousty keců. :roll: Non

A o hovně. :evil: Jsem opravdu dojat, že zrovna ty hodnotíš kvalitu mých příspěvků. :D

Pokud mé příspěvky přeskakuješ bez povšimnutí, tak to potom v klidu dělej dál. Nic jiného si snad více ani nepřeji! :lol: :lol:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Animale,

Příspěvek od hanka »

Mimo téma (offtopic)
věděla jsem, že si opozici "nenecháš líbit" a " budeš mi chtít dát "za vyučenou", že jsem si dovolila oponovat nejchytřejšímu ze všech lidí, který jediný má patent na rozum. .Prosím, neber tato slova jako útok na Tebe, skutečně to nemíním jako útok, je to pouhý popis Tvého postoje k lidem, tak, jak ho dáváš jiným pocítit. Musím ale přiznat, že jsi mě překvapil tím, že Tvoje reakce se tentokrát podobá oponentuře a ne obvyklé snaze ponižovat. To je totiž ten zásadní problém, který s Tebou okolí má - to, že neoponuješ, ale ponižuješ . Proto i reakce okolí na Tvá slova je reakcí na ponižování, ne na jiný názor. Totéž se dělo i v souvislosti s "manipulací", a "upírstvím" jak jsi sám připomenul.
Animal píše:
hanka píše:...Tohle vlákno má v úmyslu se zabývat právě jen kousíčkem ze všech těch patologií - psychikou, samozřejmě jenom na amatérské úrovni, proto je jen dobře, když se do diskuze zapojí více lidí, i s opačnými názory - jak říkám, nikdo není neomylný, i když na sobě zrovna žádnou chybu nevidí...
Nejak nám tieto dva tvoje príspevky v tomto vlakne spolu "nekorešpondujú", alebo žeby som sa mýlil ?
Ano, mýlíš se. Stojím si za tím, co jsem napsala - skutečně mi nevadí, když se do diskuze zapojí lidé s opačnými názory - jenže Ty nediskutuješ, Ty vynášíš soudy - to je ten rozdíl, kterým se lišíš od diskutujícího. Nevadí mi, že máš jiný názor, ale způsob, jakým ho podáváš. Zbav se soudů a lidé Tě budou přijímat, i když máš jiný názor. Soudy znamenají, že příspěvkům, které tady jsou, dáváš nálepky špatné a dobré a tím blokuješ proces porozumění..
Očekávám, že budeš mít hodně velký problém strávit to, co jsem Ti napsala a samozřejmě jako vždy "se mnou za to zatočíš" - obzvláště proto, že jsem žena. Od ženy odpor (a nedejbože dokonce kritiku) nedokážeš přijmout vůbec ........... nechci se pouštět do úvahy o čem to svědčí, abych se Tě nechtíc nedotkla na citlivém místě, to bych nerada ....
Naposledy upravil(a) hanka dne stř 12 led 2011 14:03, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Animale,

Příspěvek od kutil »

Mimo téma (offtopic)
hanka píše:věděla jsem, že si opozici "nenecháš líbit" a " budeš mi chtít dát "za vyučenou", že jsem si dovolila oponovat nejchytřejšímu ze všech lidí, který jediný má patent na rozum. .Prosím, neber tato slova jako útok na Tebe, skutečně to nemíním jako útok, je to pouhý popis Tvého postoje k lidem, tak, jak ho dáváš jiným pocítit. Musím ale přiznat, že jsi mě překvapil tím, že Tvoje reakce se tentokrát podobá oponentuře a ne obvyklé snaze ponižovat. To je totiž ten zásadní problém, který s Tebou okolí má - to, že neoponuješ, ale ponižuješ . Proto i reakce okolí na Tvá slova je reakcí na ponižování, ne na jiný názor.
...Očekávám, že budeš mít hodně velký problém strávit to, co jsem Ti napsala a samozřejmě jako vždy "se mnou za to zatočíš" - obzvláště proto, že jsem žena. Od ženy odpor (a nedejbože dokonce kritiku) nedokážeš přijmout vůbec. ... nechci se pouštět do úvahy o čem to svědčí, abych se Tě nechtíc nedotkla na citlivém místě, to bych nerada ....
Ahoj Hani,
je vidět že o psychice a psychologii víš hóódně a úplně přesně jsi Animala odhalila.
Je to v podstatě nemocný člověk a zde na fóru je jedinou obranou naprostá ignorace jeho výpadů. Nereaguj více na jeho příspěvky, dříve nebo později ho to přestane bavit. Pokud se Animal nedokáže zamyslet sám nad sebou, tak má prostě životní smůlu.
Měj se a ať se ti dále daří
H.v.


Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:
milda píše:Palo, přece není možné, aby kyselina solná (HCL) nahradila kyselinu L-askorbovou (C6H8O6) a stejně v těle reagovala??
Jednoznačné je, že člověk si kyselinu solnou běžně vyrábí v žaludku, ale kyselinu L-askorbovou si VYROBIT NEUMÍ!!!

pár odkazů, co jsem teď našel:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vitamín_C
http://www.wikiskripta.eu/index.php/Kyselina_askorbová
http://www.badatel.sk/documents/Vitamin_C-liecba.pdf

Uvidíme, co najde Batles, ale může mi jen dát za pravdu.
Proč by to nemělo být možné? Kašlu na to, co se píše o vitamínu C. Jasně, že si neumí tělo vyrobit kyselinu l-askorbovou, protože ji na nic nepotřebuje!!! Sám nepotřebuji žádný syntetický vitamín C - absolutně na nic od doby, co jsem začal užívat HCl. Vykašlete se na to, co se povídá o vitamínu C - kdyby to byla pravda, nepotřeboval by nikdo chodit k doktorovi. Někdo začal lhát, rozšířilo se to a vy to bezmezně žerete. Buď vyzkoušejte tu pitomou kyselinu chlorovodíkovou nebo o tom nediskutujte. Koupit ji můžete v nějaké specializované drogerce, třeba v Brně na Orlí ulici.
Mám už s HCl nějakou praxi a slýchávám samé pozitivní reakce a zkušenosti: Mizí pálení žáhy, zlepšuje trávení, mizí zažívací potíže, zesiluje účinky bylin, normalizuje počet bílých krvinek a podporuje jejich aktivitu - normalizuje tedy imunitu, v té podstatě čistí tělo od nežádoucích kyselin a minerálů (snížení zakyselení např. u rakoviny, lepší detoxikace, lepší likvidace virů, likvidace ledvinových kamenů, zlepšení celkového stavu)... A mohl bych pokračovat do alelujá. Vůbec nemáte ani páru, co ta HCl v těle dělá... Dostatek HCl je základ pro imunitu! Vitamín C nedělá ani zlomek toho, co HCl!!! I moje matka se cpala vitamínem C (pořád poslouchala v rádiu a televizi, jak je "céčko" nutné, tak se dávila "céčkem" víc a víc), ale jaksi nějaké zlepšení přišlo, až začala s HCl. Vysvětlíte mi proč?

Asi si neuvědomujete, o co tady jde. Farmacie ve spolupráci s potravinářským průmyslem se snaží lidem vymlátit imunitu - tedy zničit lidem trávení (éčka, konzervanty, kyselina citronová, barviva a jiný marast...). Zničené trávení = zničená imunita = větší předpoklady k (nejrůznějším) nemocem = větší prodej prášků, co snižují příznaky = nové příznaky = potřeba dalších prášků = ještě větší byznys => ve finále větší úmrtnost = snížení výdajů na důchody = pochvala od politiků = souhlas od politiků (či úřadů) k ještě větším prasárnám (pochopitelně s úplatky)...

Pořád nechápete, proč vitamín C je důležitější než trávicí kyselina chlorovodíková? Pořád nechápete, proč vám doktoři tvrdí, že pálení žáhy je přebytek trávicí kyseliny? Protože by na tom nikdo nevydělal!!!
Ahaho , ďalší MuDr.lant . Chlapče je zjavné že nemáš ani páru o tom o čom tu splietaš piate cez deviate . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Palo »

Animal píše:Ahaho , ďalší MuDr.lant . Chlapče je zjavné že nemáš ani páru o tom o čom tu splietaš piate cez deviate . Animal
Trosko Pepíno, běž se bodnout, jsi k smíchu, imbeciloidní trotle.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Animal »

Palo píše:
Animal píše:Ahaho , ďalší MuDr.lant . Chlapče je zjavné že nemáš ani páru o tom o čom tu splietaš piate cez deviate . Animal
Trosko Pepíno, běž se bodnout, jsi k smíchu, imbeciloidní trotle.
Chlapče svou "dokonalosť" si možeš v pohode smerovať kam len chceš , hoc i na pepeho - pochybujem že bi on s tým mal nejaký problém . Nezabúdaj že nič nie ja zadarmo tj. ani tvoja neznalosť ani tvoje kšeftovanie so zdravím iných skrze ňu . Jak hovorieva pepe "Každému čo jeho jest" a v tom jak ho poznám mu dávam do botky za pravdu . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: konečne moja odpoved!

Příspěvek od Palo »

Animal píše:Chlapče svou "dokonalosť" si možeš v pohode smerovať kam len chceš , hoc i na pepeho - pochybujem že bi on s tým mal nejaký problém . Nezabúdaj že nič nie ja zadarmo tj. ani tvoja neznalosť ani tvoje kšeftovanie so zdravím iných skrze ňu . Jak hovorieva pepe "Každému čo jeho jest" a v tom jak ho poznám mu dávam do botky za pravdu . Animal
Klidně se chlub svojí imbecilitou. Už párkrát jsem Ti musel vysvětlovat věci do detailu, nakonec jsi kupodivu pochopil... A změnil sis přezdívku, abys nebyl ten, co pořát tvrdil nějaké kraviny.

To je totiž dost chabý, když z Tebe někdo udělá blbce, tak dál vystupovat pod jiným jménem s krásnou představou, že máš zase čistý štít ;) Co myslíš?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“