Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vallhala

Příspěvek od Iv »

Chce to prosím důkladně číst. V příspěvku v tomto vlákně ze dne 27.XII.09 máte zrovinka kousek výňatku z nové knihy Jima Humbleho. Neaktivované se dávají při prevenci do napájecí vody.......při léčení vždy aktivovat. Je to ve třetí knize a jinak i v té ukázce z toho data výše.


Marcela+
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: pon 11 led 2010 18:03

Re: Chronická rýma

Příspěvek od Marcela+ »

Denny píše:Také dávám našim zvířátkám MMS do vody na pití. U pejsků (2 psi celkově 12kg, chovám doma) i koček (on+ona asi 10kg, chovám venku) se s tím nemazlím a většinou se mi podaří kápnout spíše 2 než jednu kapku. A daří se jim velmi dobře, kocour se dokonce zbavil chronické rýmy, která ho trápila přes 1/2 roku :!:
Občas přidám také slepicím. Mám jich 7 loňských a 2 již čtvrtým rokem, což jsou již vlastně důchodkyně. Říká se, že když venkovní teplota klesne na nulu, přestávají slepice snášet. Ale u těch mých to jaksi nefunguje. ,,Holky moje" celou zimu snášejí v průměru 6 krásných velkých vajec i když je venku (u nás ,,na horách") kolem -20 stupňů ;)
Jenze to je spis vila nez kurnik :D ,tak se snazej odvdecit,kdyz se maj tak luxusne :D


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Denny

Příspěvek od lajos »

Jestli mně vemeš na letní byt do toho baráčku, tak ti taky denně vytlačím nějaké to vajíčko.


lena

stastne slepice

Příspěvek od lena »

tak to je jasne, ze v takovem domecku se slepicim vede dobre a proto tak dobre snasi,

tomu se rika stastne slepice :D snasi stastne vejce. :D

zvirata maji vetsi sensibilitu jako my lide, my jsme ji tim shonem a stresem zapomneli, ci
posunuli do pozadi

se zviratama se da komunikovat mentalne, vnimanim, ale muzes jim vsechno vypravet a rozumi ti, i kdyz ti nereknou ano nebo ne

moje babicka nechala vzdy stare slepice dozit, za tu jejich velkou praci ve snaseni :!: :!: :!:

:D


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

Re: a co prase ?

Příspěvek od Riga »

Valhalla píše:pak zas.. ze se aktivovat nemusi.. Hmm, v tom aby se..prase vyznalo
Je potřeba si toho víc přečíst.Vždy aktivovat!Kočkám to neuškodí,jiným zvířetům také ne.Prostě nikomu.Škoda,že sem nepíše Katerina1,jak jsem jí poradila vyléčit koně a jak výborně to dopadlo!


Katerina1
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 13 led 2010 12:34
Bydliště: Komařice
Dostal: 3 poděkování

mms a kone

Příspěvek od Katerina1 »

Vsechny vas zdravim

Dobra tedy, "Riga me opet premluvila"
Nepsala jsem sem zamerne, abych vse nezakrikla.
Tedy, muj konik, zakoupen v dosti zalostnem stavu s pocatecni dusnosti a misty vypadanou srsti, je nyni diky MMS da se rici z velke casti zachranen. (alespon v to doufam)

Trpel velkym kaslem a stizenym dychanim (na brichu se mu zacala pry tvorit struzka, ktera vznika kdyz uz si konik zacne pomahat k dychani brichem). Seno sme mu neustale kropili, ale to bylo bez uspechu.
Zacal jsem tedy podavat nejprve 20 aktivovanych kapek zalitych vodou do ovsa. Zbastil to jako nic. Jednou denne. Prvni den byla videt okamzita uleva a celkove konik pookral. To jsem podavala asi tyden. Pak jsem odjela na tydenni dovolenou a po navratu jsem zjistila ze konik opet kasle.
Zacala jsem tedy podavat kapky 2 krat dene rano a vecer 25 aktivovanych kapek, po trech dnech 30 kapek zase naredenych vodou do ovsa. Po dobu asi 14 dni. Opet uleva a daleko vetsi energie ze zivota.

Mezi tim jsem s hruzou zjistla ze mu a predni lopatkou zacala vypadavat srst a pomalu se mu to rozlejzalo do vetsi plochy. :cry: Normalne bych volala veterinare.
Ale nevahala jsem, aktivovala jsem asi 15 kapek MMS a alinko naredila vodou. Rano a vecer jsem misto potirala vatovim tamponkem . Po tydnu uplne zahojeni a nyni uz i diky vzrostle srsti neni poznat ze neco na noze mel. :lol:

Veterinar mi nakonec konika pochvalil.
Ale jak rikam. Neni jeste vsem dnum konec, a nerada bych neco zakrikla. Za rok si budu jistejsi. Krmim uz normalne NEkropene seno, v kterem je zaboren da se rici po cely den, na noc chodi do boxu kde je klasicky zastlana slama.Pod sedlem pracuje skoro denne.Dnes jeste sem tam preventivne MMS primicham do zradla. Konik si obas odkasle pod sedlem, ale zdaleka to neni to, s cim jsem ho chudacka koupila.

:!: Tedy jak rika Riga, niceho se nebojte, (ja se taky bala) MMS mozna nezabere, ale rozhodne neublizi.
Jen je treba podavat s rozvahou a necekat na zazrak hned druhy den. Ja osobne si myslim ze samotne MMS je zazrak tak je treba s nim take tak zachazet.
(Uzivala jsem ho i osobne a muzu potvrdit jen pozitivni vysledky. Nebylo mi z neho spatne, ani jsem netravila cas na WC. Jen jsem postupovala pomalu, jen jak jsem to citila)

Mejte se , zdravicko preju Vam i vasim milackum. ;)


lena

konik

Příspěvek od lena »

moc me tesi, ze se koni vede lepe,

je videt mms pomaha,


zdravim :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mms a kone

Příspěvek od poota »

Katerina1 píše:...Veterinar mi nakonec konika pochvalil...
+1 :good: - za "prošlapávání cesty"
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

rozšklebená rána po operaci

Příspěvek od verča »

Iv píše: pro Verču A ještě k těm pachovým žlázám, vezmětě papírový ubrousek(vatu) a snažte se mu ty žlázy vymačkávat ručně, vím je to nepříjemná vůně pro lidi, ale u vašeho se asi ty kanálky ucpávají a pak se tvoří ty otoky, vymačkávat dvěma prsty proti sobě, nějak tak, jak za našeho puberťáctví a pak umýt paciny, svoje, jsou to hormonální látky a ty jdou cítit na sto honů.
Již je to delší dobu,kdy jsem se ptala na ty pachové žlázy. MMS jsem si bez souhlasu rodiny psovi netroufla dávat.
Ty boule u konečníku jsme nechali vyoperovat,vymačkat to už nešlo a měl ještě jednu na břiše, prý to bylo spojené.ale tam byl pouze jeden steh. Ten si druhý den vytrhl a díru vylízal dost do hloubky, tak jel syn na šití znovu. Zvěrolékař to musel nějak ještě obstřihnout, takže přijeli se 6 stehama a límcem. Jenže jim bylo líto límec psovi dávat, a ránu jsme mu na noc zavázali a ve dne ho hlídali. To vydrželo tři dny, čtvrtou noc si obvaz nějak sundal a stehy vytáhl, rána ale byla spojená. Odpoledne ho manžel vzal na chalupu a neuhlídal ho od toho, aby si ránu nelízal a ta je opět rozšklebená. Prý už tam pro ostudu nepojedou, že se mu to zahojí samo jako v přírodě.Asi to sem moc nepatří, ale já to psychicky moc nezvládám. Omývali jsme mu to na radu zvěrolékaře řepíkem, ale ten mu moc chutná a má tendenci to lízat.
Měl by prosím někdo nějakou radu co dělat, aby se mu rána bez šití zavřela? Nebyl by vhodnější třeba odvar z dubovékůry nebo dubové kapky?

Pokud se na tom objeví taková krupička, je to v pořádku, rána granuluje. Jinak - věřte tomu zvířeti, opravdu se z toho dokáže doslova vylízat samo - jakákoli "pomoc" je většinou jen na škodu. Nechte ho na pokoji, bude vám za to vděčný ;)
Pokud rána negranuluje, nasadí se postřik slabým roztokem manganistanu draselného (hypermangan), ale to bývá zapotřebí opravdu jen při velkých ztrátách kůže.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Katerina1
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 13 led 2010 12:34
Bydliště: Komařice
Dostal: 3 poděkování

králíci

Příspěvek od Katerina1 »

Ted mi pro zmenu zacly pchazet kralici na mixomatozu. :x Ztim teda jeden. Dalsi dva uz take nevypadaji zdrave. Nevahala jsem teda a namichala jsem ji m do vody aktivovane mms. A jsem opet sama zvedava, jak si MMS poradi s temito bakteriemi, ktere likviduji kraliky. Pokud uz s tim ma nekdo zkusenosti, budu rada za kazdou radu.
Kazdopadne dam vedet jak to s kralikama dopadlo ;) .
Ahoj Katka


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

Re: mms a kone

Příspěvek od Riga »

Katerina1 píše: Dobra tedy, "Riga me opet premluvila"
...
Škoda,že zde nemůžete říct všechno,co mně.Hlavně o tom,co lezlo z těch boláků.Myslím,že by to zajímalo víc koňáků.Střeček není sranda.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Chronická rýma

Příspěvek od kutil »

Denny píše: Občas přidám také slepicím.
...
Já měl jeden rok slepice přes zimu ve skleníku. Rozmazloval sem je tak, že manželka jednou prohlásila"
"Kdyby ty ses o mě staral tak jak o ty svý pipulenky, zlatý vajíčka ti budu snášet" :lol: :lol: :lol:
Ale k věci:
Slepicím zima nevadí, ale potřebují světlo = min.13,5 hod denně a nesmí jim zamrznout voda na pití.
To světlo sem řešil 20W zářivkou na časový spínač tak, aby měli den dlouhý 14 hod. Od 5ti slepic sem měl někdy i 5 vajec denně, za rok od září do září 1350 ks. Jako profesionálové ;)
Potom si je vyškemral kamarád a šly z domu. Ale to MMS do vody na pití se mi zdá jako dobrý nápad. Móóc dobrý :idea:
H.v.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Chronická rýma

Příspěvek od Denny »

kutil píše: Já měl jeden rok slepice přes zimu ve skleníku.
...
Tak u mě mají pipinky sice krásný bejvák, ale za to sparťánskou výchovu. Ani jim nesvítím, nepřitápím a v zimě jim většinou nedám ani napít, sněhu mají venku dost! Zato krmení, co hrdlo ráčí. No a ono jim to tak vyhovuje,- alespoň si o tom po večerce kvokaly :roll:
A snůška stále stejně vysoká :good:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Chronická rýma

Příspěvek od kutil »

Denny píše: Zato krmení, co hrdlo ráčí.
Jak tak kókám tak všechno je o žrádle, a to nejen u pipulenek :lol: :lol: :lol:
H.v.


Katerina1
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 13 led 2010 12:34
Bydliště: Komařice
Dostal: 3 poděkování

králíci

Příspěvek od Katerina1 »

Na žádost tedy píšu, jak to vypadá s mýma ušákama. O ty dva jsem jeste bohuzel prisla, do tech uz jsem mms nedostala. Tem ostatnim, jsem rozredila kazdy den tak do litru a půl asi 5 aktivovaných kapek mms.
A zatim vypadaji ostatni velmi dobre. Ted jim mms redim jen jednou do tydne, jakoprevenci, tak sama jeste nemuzu potvrdit, zda to funguje. Nejhorsi to byva prez leto. V preventivnim podavani mms budu pokracovat a uvidim. Urcite pisnu


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“