Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anna

Příspěvek od Cina »

Já ti to trochu objasním.MMS1 má účinek do dvou hodin potom neúčinkuje a rozloží se na sůl.Proto u těžších případu se bere po hodině max 3 kapky na jednu dávku.
Když budeš brát 10 hodin tak 12hodin nic nepůsobí (na breberky)krom vlastního imunitního systému.Za tu dobu se klidně mohou množit a když jim dáš vhodnou potravu,tak je to nekonečný boj.
Tak je potřeba kobercový nálet,klidně po jedné kapce.Je pochopitelné že nastane detoxikace(zbavování jedů) a proto zhoršené stavy.Je potřeba k tomu pít ledvinové a jaterní posilující,čisticí čaje,
Jestliže to je velký záběr tak zmírnit pochopitelně.Ona chemoška taky není procházka růžovou zahradou.
Lepší je si dělat ovocné šťávy nebo zeleninové.Jídlo které je vařené ať je to pohanka je zátěž pro organismus.
Šťávy (mimo pomerančů a grepu) mohu míhat s MMS1.
A ještě jednou,když bereš 3 kapky po 10 hodinách tak je to celkem 30 a rakoviny může být i více.
Tak že když rozdělíš 30 kapek na 20 -24 hodin,tak docílíš lepšího účinku.






:) :) :)


annna
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26 črc 2011 18:49

Rakovina zaludka s pocetnymi metastazami v peceni

Příspěvek od annna »

ano, ano...chapem... a dakujem, ze so mnou mate trpezlivost. ked citam tie mnozstva vasich skusenosti, mam dojem, ze mms nic neviem, je tu toho naozaj mnozstvo, mozno by z toho bolo zaujimave urobit raz knihu:) velmi cenny material sa tu zbiera, ale kym by som to uplne cele prestudovala, fu...
preto dakujem a viem, ze sa asi pytam veci, kt tu uz boli mnohokrat zodpovedane, ale nemam tak vela casu, preto vas otravujem:(

cina, ale ako to mam do nej narvat, ked ona ma problem aj s mnozstvom 10x denne a v noci berie cecko atd. ludia, je normalne, ze jej je tak strasne zle? to ani nie je nevolnost, ale bolest a strasny tlak v zaludku. a zvracanie. a v noci aj ked neberie mms ma tiez bolesti, tiez ju velmi boli chrbat. ona ma dost zvlastny nador, kedze je to neuroendokrinne, ten nador si sam vytvara hormony a "riadi" jej telo ako sa mu zachce. a nie je to utvar v zaludku ale je prepleteny cez steny zaludka. vie sa tam mms bezpecne dostat? proste ocividne nam mamka slabne a slabne a slabne, ma problem stat na nohach a drzat oci otvorene a bolesti sa stupnuju:( schudla 10 kg za 2 tyzdne a to nikdy nebola tucna, ma 169cm a 52 kg a 50 rokov. mne to zatial vobec nepripada, ze by sa za tie 3 tyzdne stav zlepsil a pecenove testy sa jej zhorsili:( viem, ze asi nemame na vyber, ale... do pekla aj s chorobou!!! nuz ale toto asi prezivali mnohi z vas...:(

ideme teda skusit HCL. kolko percentnu mame radsej podla vas zohnat?

DAKUJEM(E) a prajem(e) vam pevne zdravie! anna a spol


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nečekaný malý zázrak s MMS.

Příspěvek od Jim68 »

Batles píše:A dnes mi to došlo. Já vůbec nepotřebuji brýle!!!
Taky se Ti to stalo? Začal jsem vidět bez brýlí, ale za cirka dva měsíce to přešlo.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Nečekaný malý zázrak s MMS.

Příspěvek od Batles »

Ahoj Jime, no to by bylo zklamání. Mám za sebou měsíc po akci, ovšem celkem pravidelně beru udržovací dávky, tj. 1x denně 4kap.MMS1, někdy vezmu 2x denně , podle chuti.
Říkám MMSku, že je to můj anděl strážný číslo 2 :D


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Kyselost prostředí

Příspěvek od Batles »

Ahoj Annno,
moc se mi nezdá to braní vitamínu C v noci. Je to obyčejný sypaný, nebo s prodlouženým uvolňováním?
A ještě jedna podle mne důležitá věc: Jak je na tom mamka s kyselostí organismu? Pozná se to nejlépe z moče, několikrát denně měřit lakmusovými papírky. Mám podezření na trvalou acidozu tělesních tkání....Každá nemoc je o vnitřním prostředí i když přichází z psychiky.
Osobně bych nedoporučil mamce brát 20x denně MMS. Vždyť by ani ledviny neměly čas na úklid a regeneraci nenluvě o tom, že mamka musí nepřerušovaně spát co nejdéle.
Na aktivaci chloritanu pomocí HCl stačí i lékařské ředění 5% 1:1 kapce. Mám to ověřeno. Za minutu se ve skleničce objeví kouř přesně tak, jak při aktivaci pomocí 50% kys. citronové.
Držím palce a přeji tobě a mamce klidné dny.
Batles


annna
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26 črc 2011 18:49

kyslost

Příspěvek od annna »

Zdravim Batles:), dakujem za tvoju odpoved. Je to zasadity C vitamin- askorbat vapenaty od firmy Lamberts.
no ma zasaditu dietu, plus pije hydrogen uhlicitan draselny na odkyslenie a zasaditu vodu- tiez so stipkou hydrogenu. meria si ph, ale lakmusove papieriky maju stupnicu od 1,2,...,7,8,.. mamka ma stale 7, vies ze by mala mat az 7, 5, ale ako to odmerat, ked tam nie su polovicne hodnoty? sisa mi spominala, ze ste mnohi pouzivali pri liecbe odkyslovaciu kuru, co to vlastne je? co ju tvorilo, prosim ta?
no, ved ona by to asi ani nezvladla, uz takto sa bojim, ze je to strasna zataz pre jej telo, hlavne pecen a oblicky ocividne trpia. Ja sa vazne bojim, ze celu tu mms kuru do nej lejeme a zbytocne, pretoze je to s nou stale horsie, brusko ma tvrde ako skalu a normalne je vidiet aku ma zvacsenu pecen a zaludok:( nemoze sa stat, ze je ta rokovina tak agresivna, ze mms proste pri takych davkach nesiha?

a Batles, prosim ta, nevies mi poradit, ci z doplnkov je dobre? berie jod, enzymi plus pankreaticke enzymi, C, selen, zinok, D3, koloidne mineraly,aloe vera. brala predtym B17 ale len obyc., co som kupila v lekarni od terezia company, konkretne toto- http://www.mojalekaren.sk/b17-apricarc- ... ps-zdarma/ , ale viem, ze to co kupi clovek v lekarni a este "exlusiv", je vacsinou blbost. mame jej kupit prave B17 z mexika? a ake este doplnky by si poradil?

dakujem dakujem dakujem...:)


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anna

Příspěvek od Cina »

Ono se těžko radí,když neznám podrobnosti.
Jestliže jsou postižená játra a žaludek tak je jasné, že ji škodí konzumní stravování.Když uvařím a pozřu jídlo tak se musí v žaludku rozložit za pomocí žaludečních šťáv.Když se správně jídlo nenatráví,tak potrava zahnívá.Projde do dvanácterníku a tenkého střeva kde se vstřebává do krevního oběhu.Vše zpracovávají játra,do jater jde vrátnicová žíla, která sbírá krev z žaludku, střev, slinivky břišní.To znamená,že játra musí zpracovat vše a vyčistit od škodlivin.
To znamená,že když nepracuje žaludek a játra jak mají tak je tělo plno jedů,toxinů.
Z toho plyne,že tvoje mamka by neměla jíst žádnou konzumní potravu ani umělé vitamíny,protože je stejně nevstřebá ale spíš škodí.Myslím si,že účinek MMS1 je neutralizován vitamínem C(syntetický),i když nemá prodlouženou vstřebatelnost.Ono je asi v těle stále přítomno.
Dále zde hraje psychika.Jelikož ji doktoři odepsali,tak je blokována strachem a beznadějí.Její podvědomí nepracuje (také se tomu říčka duše).



:) :) :)


annna
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26 črc 2011 18:49

Cina

Příspěvek od annna »

cize nema nic jest, prijimat vitaminy a ani nic? cize jej stav nema riesenie? nejak tomu nerozumiem...


annna
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26 črc 2011 18:49

Cina

Příspěvek od annna »

a mamka o svojej chorobe netusila, mala dojem, ze si namysla, alebo podobne...bolel ju chrbat, bola unavena a mala nocne potenie a depresivne nalady, nic ine. jedla vsetko a s travenim nemala ziadne problemy. v marci bola na operaciu haluxov na nohe a robili jej vsetky krvne testy, bola uplne v poriadku. ked potom v maji zacali tieto spominane problemy, lekar ju opakovane bez vysetreni poslal domov, ze si namysla. potom (koncom juna) si sama pomimo svojho lekara vybavila neurologa, kt jej nic nezistil a urobil odbery, tam sa zistili zle hepatalky. nasledoval ultrazvuk, kde sa zistilo, ze pecen je hodna transplantacie. sla do nemocky, kde jej nasli obrovsky nador v zaludku. bol to strasny sok, pretoze moja mama bola vzdy pozitkar a jedlo si vychutnavala, mala zachvaty hladu a travenie bolo absolutne bezproblemove. no a vtedy sme zacali jest len zeleninu a jest menej. 12 jula uz zacala s mms a vtedy zacali vsetky bolesti brucha a zaludka, tato strasna slabost a unava, nechutenstvo, zvracanie a neschopnost vela pit a jest viac ako par sust. dovtedy jedla uplne normalne a nemala ZIADNE traviace tazkosti. tak je neviem, ci ten nador tak rastie, alebo to robi mms...


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anna

Příspěvek od Cina »

Možnosti jsou,záleží co si zvolit.Podívej se zde http://morticie.blog.cz/0710/protirakov ... okracovani
Nebo koupit odšťavňovač a pít čerstvé šťávy,protože ne zatěžují žaludek a brát MMS1.Každý jsme jiný a je potřeba bojovat.
To že nebyla mamka nemocná,protože doktoři na nic nepřišli, neznamená, že v sobě neměla rakovinu.Stačí stres(například úmrtí v rodině) a rakovina propukne naplno.
To by bylo na dlouhé povídání.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Pro Annnu

Příspěvek od Batles »

Ahoj Annno,
všechno jsem si o mamce přečetl znovu a vidím určitě dvě nesprávně nastavené věci:
Nevím kolik kapek MMS mamka teď bere, ale OKAMŽITĚ snižte dávkování. MMS samozřejmě funguje dobře, ale mamku nesmírně zatěžuje. Drž se toho, co jsem napsal o dávkování ve své první odpovědi. Mamka je velmi, velmi zanešená.
Ta druhá závažná věc je, píšeš, že má trvale hodnoty moče nad 7 pH. To je nedobré, vypadá to, že jí přestal fungovat acidobazický píst, to znamená, že její organismus nevylučuje kyseliny! Ráno musí mít vždy okolo 6 pH, dopoledne také, a až v odpoledním čase má být nad 7pH a večer (ve 21-22 hod) zase pod 6 pH. Toto je správná funkce acidob. pístu.
Za chvíli ti sem vložím odkaz a tam se zeptej odborníka na slovo vzatého. Velmi rychle ti odpoví, je to skvělý léčitel.
Vidím že už jsi ho kontaktovala. Udělala jsi dobře, drž se ho. Tady z nás není nikdo takový odborník, jako on i když ti rádi řekneme svůj názor.
Držím palce.
Batles


annna
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26 črc 2011 18:49

Batles

Příspěvek od annna »

dakuejm velmi krasne za odpoved a rady.ok, tak mu budem adresovat aj dalsie moje otazky, nasla som ho nahodou, i ked viem, ze "nahody" az tak nahodne nie su...
nuz mamka berie jednu kvaoku 8-10x denne, pricom velkost nasej kvapky je vraj polovicna tej, kt aplikoval Jim Humble.tak ja neviem, este znizovat? aj napriek tomu, ze to mamka uz berie 3 tyzdne?
a co teda s tym jej ph? ako to napravit?nemoze to byt sposobene prave tym, ze pije hydrogenuhl. draselny?
a este raz dakujem!


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Batles »

annna píše: a co teda s tym jej ph? ako to napravit?nemoze to byt sposobene prave tym, ze pije hydrogenuhl. draselny?
a este raz dakujem!
Ahoj Annno, na tuto otázku ti fundovaně odpoví J.Zajíček. Nikdo z nás tady na foru nemá takové zkušenosti, jako on.
Měj se hezky, Batles.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anna

Příspěvek od Cina »

Mám dobré zkušenosti:
směs zeleninových šťáv:
300 g červené řepy
100 g mrkve karotky
30 g černé ředkve
1 brambor velikosti slepičího vejce
Více jak jsem dával odkaz na hoře.
K tomu jsem používal moje homeopatické kapky,tím jsem zkrátil léčbu na polovinu.Bylo to před tím než jsem znal MMS1.Byl to můj pacient asi před rokem s rakovinou močového měchýře
Po 22 dnech po lékařském vyšetření nádor vyléčen.Jináč mu hrozila operace a to že mu měl být vyoperován močový měchýř.

Tvé mamce bych doporučil také tuto směs.K tomu je možno šťávu s okurek a melounu na vyčišťování ledvin a čaje na ledviny a játra a celkové posilující.
Tyto šťávy nezaťežují žaludek a prochází do tenkého střeva kde poslouží jako výživa.Je potřeba co nejméně zatěžovat játra a žaludek,který není schopen pracovat.
Co se týče MMS1 ze začátku bych byl na 1-3 kapek za den a postupně až na 8-10 krát za den podle pocitu.Při tomto režimu bude velice účinné a půjde rychle do krevního oběhu.
Aktivaci provádět citronovou šťávou 1:10.Je to kvůli tomu že kyselina citronová nebo chlorovodíková může aktivovat žaludeční šťávy.
Ještě je dobré za začátku provádět klystýr.Klidně s MMS1.


annna
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26 črc 2011 18:49

HCL ako riedit?

Příspěvek od annna »

zdravim vas:)
chcela by som vas poprosit o radu, ako spravne riedit HCL a ako ho pouzivat. mame kupenu 35% hcl. co s tym dalej? ako to pripravit, ako aktivovat mms a ako to brat?
dakujem, velmi nam pomozete!


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“